Олег Ціцак став прокурором АТО

33
3

Представив військового прокурора Військової прокуратури сил АТО м. Краматорську Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Генеральний прокурор доручив прокурору Військової прокуратури сил АТО проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, «перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій».

Також Генпрокурор зазначив, що нещодавно за ініціативи Головного військового прокурора введено більш чітку систему фіксування обстрілів, руйнувань, поранення цивільних.

Новопризначений військовий прокурор подякував за довіру та пообіцяв докладати максимум зусиль у своїй роботі, а також зазначив, що припинення розкрадання бюджетних коштів на війні стане одним з основних напрямів роботи.


Ціцак Олег Васильович народився м. Мукачево Закарпатської області 07.06.1975 року. У 1997 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «правознавство».

Розпочав свою трудову діяльність у 1995 році. Працював в Державній податковій інспекції; в органах судової влади: помічником голови обласного суду Закарпатського обласного суду, суддею Мукачівського міського суду, суддею Ужгородського міського суду; в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З червня 2015 року обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону України, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України. 

Коментарі

AA
Al Alex

Ціцак нигда не пропаде.

Я
Яма

Своїх не здадуть

П
Патруль

ірув

Читайте також