Оновлені ужгородські "Карпати" стартували

5
0

у гандбольному чемпіонаті України

У минулі вихідні в ужгородському спорткомплексі «Юність» пройшов другий виїзний тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги. Після першого туру, який відбувся 12-17 вересня у Запоріжжі, в активі нашої команди було лише три очки - перемога над «Дніпрянкою» (Херсон), нічия зі «Смартом» (Кривий Ріг) і поразки від «Галичанки» (Львів) та «Податкової академії» (Ірпінь). У цьому турі до Ужгорода приїхав київський «Спартак», запорізький «Мотор» та «Економуні-верситет» (Тернопіль).

Щодо змін у нашій команді у період міжсезоння, то слід насамперед відзначити зміну керівництва клубу. Президентом одразу по завершенні минулого сезону став Олексанр Ледида, а Миколі Вегешу залишилась посада віце-президента. Завдяки новому очільникові клубу суттєво зміцнилось матеріальне становище «Карпат». Команда підсилилась п`ятьма новими гравцями. Це воротар Ірина Сидорова, яка переїхала з Донецька, де виступала за «Дончанку», Наталія Кузьмі-на, що раніше захищала кольори львівської «Галичанки», а також троє вихованок місцевої гандбольної школи - Марина Бовкун, Беата Смерека та Юлія Бахірє-ва. Крім того, клуб очолив новий наставник Борис Петровський, якому допомагає заслужений тренер України Леонід Євтушенко. Однак є у «Карпат» одна неприємна втрата. Команду скандально залишила її лідер, юна Тетяна Трегубова. Дівчина, у якої був контракт з ужгородською командою ще на сезон, порушила його умови, оскільки була заявлена за львівську «Галичанку». За це її дискваліфікували, і вона не зіграє у чемпіонаті ні за одну, ні за іншу команду.

До сезону «Карпати» готувались, взявши участь у різних турнірах міжсезоння (спартакіада у Херсоні, універсіада та турніри на тренувальному зборі у Драгобраті) та зігравши серію контрольних поєдинків («Економуніверситет» (Тернопіль), «Ювента» (Міхаловце, Словаччина), «Смарт» (Кривий Ріг)).

Отже, до ігор, що проходили в Ужгороді, наші дівчата підійшли, набравши певної ігрової практики. Всі три гри завершились достатньо прогнозовано. Ужгородки взяли гору над новачком елітного дивізіону «Еко-номуніверситетом» - 33:22, київським «Спартаком» - 19:18 та поступились чинному чемпіону - запорізькому «Мотору» -22:26.

По завершенні першого кола першості наші гандболістки набрали 7 очок. Тепер на команди чекають ігри другого етапу змагань. «Карпати», крім національної першості, візьмуть участь у розіграші європейського кубка Виклику. Нагадаємо, що минулого сезону у цьому турнірі ужгородки дістались 1/8 фіналу.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також