Особливості розвитку власного Telegram-каналу

30
0

Якщо Ви вирішили створити і розвивати власний канал в Telegram, для початку необхідно придумати контент-план і дотримуватися певної контент-політики.

У цій діяльності є свої особливості, деякі з яких постараємося розібрати нижче. Для тих, хто краще засвоює інформацію з відео, є канал Активний Піар на YouTube, на якому доступна та ж інформація, але у вигляді відео-уроків. Отже, почнемо з головного.

Концепція

Навряд чи когось зацікавить канал без концепції, - якоїсь історії, яка змусила Вас створити канал, і при цьому зацікавить певну категорію передплатників. Хорошим прикладом можна назвати канал, автор якого розповідає про супер-ексклюзивному, а головне цікавому, особистому досвіді. На такі канали дуже добре підписуються користувачі. Авторські канали в телеграм частіше випереджають інші проекти, у яких немає «обличчя».

Щоб придумати власну концепцію, потрібно відповісти всього на два питання. Перший: «через що на мене повинні підписуватися?». Другий: «підписався б я на такий контент?». Як тільки відповіді на ці питання будуть отримані, і ці відповіді не викликатимуть сумнівів, можна вважати, що Ви на правильному шляху.

Добре працюють концепції, в яких присутня мрія. До цієї мрії Ви повинні прагнути самі і переконливо вести до неї своїх передплатників. Однак тут головне не перестаратися. Не варто обіцяти неможливого, інакше, в довгостроковій перспективі Ви приречете свій канал. Мрія повинна бути відчутною і реальної

Типи контенту для Telegram-каналу

Успіх будь-якого телеграм-каналу в більшій мірі залежить від контенту, який можна розділити на кілька типів. Отже, це можуть бути: короткі замітки, або «коротиші»; лонгріди - текст понад 4 абзаци (оформляється особливим способом); інфографіка та й скажуть картинки (найбільш вподобаний аудиторії тип контенту); відео; аудіо. Окремо варто зупинитися на відео в телеграм-каналах. Даний тип контенту також досить затребуваний, проте завантажувати відео в сам месенджер не потрібно, так як працює це погано. Краще завантажити відео на будь-яку іншу платформу, після чого поділитися посиланням-превью у власному каналі. Якщо все ж без завантаження відео в власний канал не обійтися, то краще знімати відео довжиною до 45 секунд. Аудіофайли в телеграм використовуються рідко, в основному в поєднанні з іншим типом контенту в якості якогось бонусу. Ну або якщо Ваш канал займається навчанням іноземних мов.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також