Папа Римський дозволив священникам прощати гріх аборту. Але є нюанс

13
7

Священник на свій розсуд може відпустити жінці гріх аборту, але тільки раз у 25 років - у Ювілейний рік.

За словами понтифіка, аборт - це "екзистенціальне і моральне випробування", з яким стикаються жінки, що переривають вагітність. Він також сказав, що зустрів "дуже багато жінок, які несуть у своєму серці шрам від цього болючого рішення", пише The Guardian.

Аборт, формально, може пробачити лише головний сповідник єпархії - відомий італійський термін "penitenziere" - або християнський місіонер, заявив прес-секретар Ватикану отець Чіро Бенедеттіні.

Папа Франциск оголосив про проведення позачергового Ювілейного року, починаючи з 8 грудня 2015 року. У такі ювілейні роки, які відзначаються, як правило, раз на 25 років, відкриваються святі ворота папських кафедральних соборів. Вважається, що віруючому, що проходить їх після сповіді і причастя, відпускаються гріхи.

Коментарі

Е
Евеліна

Лиш один Бог має можливість прощати, і більше ніхто. І святого крім Бога та Ісуса Христа, в світі цьому нема НІКОГО!!!!!!!

0
007

Якщо він цілює руку главному єврею-то може дозволяти все.

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Б
ботош

кить простив отцям-педофилам ушитко,та шо туй аборт проти того?

1
123

Ще й не таке скоро будуть прощати ці отці такі названі

В
ввв

Один Бог може пробачити .......

З
знаю

Щось автор насплітав. Будь-який католицький священик може це робити. В кожному селі, чи місті. А як інакше автор уявляє ситуацію? Куди йти причетним до аборту? Прошу автора тему вивчити, а потім щось писати.

Читайте також