Паперові рушники як альтернатива серветкам з тканини

25
0

Необхідність в дотриманні особистої гігієни з'являється не тільки вдома, але і в будь-яких публічних місцях.

Ніхто не захоче після прийому їжі залишитися з брудними руками або особою. Звичайні вафельні рушники активно використовувалися раніше, але зараз популярність набирають одноразові рушники з паперу. Вони більш гігієнічні, адже ви не будете користуватися ними повторно. Крім того, даний вид серветок може стати додатковим елементом декору. Детальніше про паперових рушниках розповість ресурс pro-service.com.ua.

Декор і зручність використання

Потрапляючи в будь-який публічний місце, особливо в хороший ресторан або кафе, дістати з кишені хустинку для витирання не дуже зручно. Тому в таких закладах передбачено наявність паперових рушників для кожного клієнта. Особливо привертають увагу рушники, складені у вигляді будь-якого звіра, квітки або використовуються для подачі столових приладів. Клієнтам не потрібно зберігати представлену красу, адже рушники в першу чергу - для дотримання особистої гігієни.

Місця застосування рушників

Крім зручності використання рушників під час їжі, їх також активно використовують у вбиральнях. Власники ресторанів часто роблять вибір на користь диспенсера з одноразовими рушниками замість електросушарок. Швидкість використання, відсутність черги, яка може виникнути біля електросушарки, гігієнічність - основні переваги, якими може похвалитися будь-який виробник паперових рушників.

Види паперових рушників

Паперові рушники можуть мати різну кількість шарів. Так, багатошарові серветки краще підходять для використання в громадських місцях, так як вони не розчиняються після контакту з вологими або мокрими руками, вбирають зайву вологу і збирають залишки їжі або жиру не тільки з рук, але і з різних поверхонь. М'якість рушників робить їх приємними на дотик і ніжна шкіра не буде пересушена або роздратована після використання.

Переваги одноразових рушників

Перевагами застосування паперових рушників стає економія, адже певний спосіб складання паперу дозволяє діставати з диспенсера по одному рушнику. Рулонні рушники мають невеликі розм'якшення в місці розриву, що дозволяє використовувати серветки по одній. Виготовляються рушники з целюлози або макулатури, проте, для барів та ресторанів доцільно застосування першого типу рушників, так як вони відрізняються за зовнішнім виглядом і основних властивостей.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також