
Випадок стався у містечку Вір, що у США.
Як повідомляє "24 канал", власник авто Майк Маккормак залишив машину заведеною і ключами, щоб взяти в будинку пляшку води. Зловмисники побачили легку здобич та викрали автомобіль.
Знайти автомобіль допомогли навушники, які лежали в цьому авто. AirPods від Apple оснащені підтримкою програми Find My для iPhone, яка дозволяє аксесуарам надсилати дані про місцезнаходження в режимі реального часу на телефон власника.
У результаті Маккормак використав додаток, який показав, де знаходяться навушники, тобто викрадений автомобіль, у режимі реального часу. Поліції вдалося відстежити автомобіль, і на основі інформації, наданої свідками та камер спостереження, копи заарештували двох підозрюваних.
Машину повернули власнику, однак поліція закликала всіх водіїв ніколи не залишати свої машини заведеними та з незамкненими дверима.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!