Парк Перемоги у Мукачеві частково переобладнають до "Варишського пива"

9
2

Переобладнання планується задля покращення зручності як учасників фесту, так і відвідувачів.

Про це на прес-конференції щодо проведення фестивалю заявив директор мукачівського турінфоцентру Максим Адаменко. 

“Будиночки у фестивальному містечку будуть використані для виробників закарпатського пива, продавців меду та сувенірних продукцій. Вони будуть розгалуджені по всій алеї парку від початку до кінця. А от наприкінці парку, на новому майданчику, будуть розташовані вісім павільйонів, де гостей фестивалю пригощатимуть пивом та смачною їжею,” - розповів керівник туристично-інформаційного центру.

За словами Максима Адаменка, організатори фестивальних подій і влада міста постійно працює над удосконаленням та кращим рівнем святкових заходів.

“Ми спілкуємося з учасниками як перед проведенням фестивалів, так і після. Вони висловлюють свої побажання та зауваження, а ми беремо це до уваги. Наприклад, раніше такої послуги, як водопостачання у будиночках в парку не було, а зараз ми це виправили. На фестивалі “Варишське пиво” всіх у павільйонах кожен буде мати воду і каналізацію,”- прокоментував Максим Адаменко.

До слова, під час фестивалю “Варишське пиво” відбудеться і "Мукачево Ровер Фест".

Коментарі

М
мукачівець

витрати перевищують дохід

М
Мартин

Фестиваль пива - добра штука! І туристів нажене і вариш мало розшевелиться. А будиночки, якщо ВЖЕ стоять - то мають і якусь користь приносити. А то що хтось украв на тому ділі - а як же без злодійства? У нас по-інакшому не буває.....

Читайте також