Паркування у центрі Берегова після Нового року стане платним — тут почали монтувати КПП (ФОТО)

9
9

У місті Берегово незабаром планують облаштувати 4 платні автостоянки - на вулицях Сечені, Івана Франка, Рожошкерт та Корятовича. Таким є рішення депутатів Берегівської міської ради.

Як раніше повідомляв міський голова Золтан Бабяк, платних місць для стоянки автомобілів буде близько 300, а безкоштовних - 150. Безкоштовні паркувальні місця для авто будуть розташовані біля ЗОШ №1, 4 та поліклініки (Берегівської ЦРЛ).

До цього виконком Берегівської міської ради вже планував обмежити некерований транспортний рух по вул. Сечені, що веде від будинку Мейгеша до площі Кошута. Члени виконкому пропонували поставити там шлагбаум, через яких планували пропускали лише вантажні автомобілі у лімітний час. Однак це рішення так і не втілили у життя з 2014 року.

Нарешті це рішення затверджено. Нині вже завершують монтування спеціального пропускного пункту на вулиці Сечені, що веде до центру, а також прокуратури та поліції. Проїзд та паркування для звичайних громадян тут стане платним. Щоправда тарифи наразі ще не оприлюднили. Станеться це вже після нового року.

Слід зазначити, що цього року центральну площу Кошута у Берегові нарешті вирішили закрити на ключ проти нахабних "оленів".

Сталося це після того як автомобіль постачальника лікарських засобів для аптеки протаранив ліхтарі у центрі міста.

Коментарі

М
Микола

Правильно зробили. Давно треба було там порядок навести. Ато всі позаЇджають і стоять там цілий день. А кому треба на 10 хвилин заїхати, не має можливості. Ні в одній країні такого немає.

П
Пішті

Де суть берегівські активісти? Чого щи не зламали тот шлагбаум

АС
а світло ци є вже

...у Берегові?)....ци будуть скати палити)))))))))))))

В
Вася

Була колись така будка-шлагбаум і в Одессі, брали десь 10грн тіпа за парковку, потім вияснилось шо це незаконно і якщо ти хочеш просто проїхати і не паркуватися всерівно плати!! Потім бізнес накрився бо активісти до€6али!!))

Ф
фарш

фашисти рампу поклали і всьо плати їм - так небудет з того нич доброго люди неплатіть тай нибуде за што платити тим шлагбаумщикам тай їхня ініцятива росиплеться як роса .ПРАВДА В ТОМУ ШО ДИПУТАТИ СПИСУВУТЬ МІЛІОНЧИКИ ЧЕРЕЗ СВОЇ ОДНОДЕННІ ФІРМИ ПО УСТАНОВЦІ ТАКИХ БУДОК ДЛЯ ПСІВ І ШЛАГБАУМІВ ВОТ В ЧОМУ ПОДВОХ НО ЕТО ВОПРОС УЖЕ ДО ПРОКУРАТУРИ ЯКОЙЕ ПРАВО МАЛИ КУЧКА НЕОБРАЗОВАНИХ ДЕПУТРАТІВ СТАВИТИ ШЛАГБАУН НА ГРОМАДСЬКІЙ ВУЛИЦІ??

В
водій

А яму на повороті біля консервного заводу на б хмельницького вже більше місяця нікому залатати. На це грошей нема. Вони хай побудують стоянку а не готову вулицю роблять платною. Вулиця належить громаді а не купці хапуг з міськради

Б
Берегово

Українцам жалко 2-гр за то ні заіжають платним парковку ну я буду рухати колеса

К
Копчоний

то буде ще хуже...бо будуть класти там де безплатно

П
Пітьо

Берегівські тапоші думають шо там хтось буде паркуватися за гроші

Читайте також