Патріарх Кирил заявив, що УПЦ МП належить до Російської православної церкви

14
2

Патріарх Кирило спростував усі заяви УПЦ МП, яка намагається переконати українців, що не має відношення до Росії

Глава Російської православної церкви (РПЦ) патріарх Кирило (Володимир Гундяєв), який благословляє окупантів убивати українців, заявив, що УПЦ МП на чолі з митрополитом Онуфрієм є невіддільною частиною РПЦ. Про це патріарх заявив під час своєї проповіді сьогодні, 18 липня.

Кирило поскаржився, що так звана «Свята Русь» (під якою він має на увазі також Україну та Білорусь – «Главком») «знову розділилася через зраду, бажання догодити якимось далеко віддаленим від нашої країни (Росії – «Главком») політичним силам».

«Зберігається, хоч і недостатньо яскраво виражена і недостатньо, на мій погляд, міцна єдність Російської православної церкви. І сьогодні ті ж сили, які прагнули розділити країну та народ наш, роблять все для того, щоб відірвати Православну церкву в Україні від повноти Російської Православної Церкви», – заявив Гундяєв.

Таким чином патріарх Кирило спростував усі заяви керівництва УПЦ МП, яке намагається переконати українців, що не має відношення до Москви та РПЦ.

Також Гундяєв цинічно заявив, що РФ веде війну «не проти плоті та крові, але проти мироправителів пітьми».


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Н
но

пуйло збрехав, ош не нападе на Україну. Брехач. А у Євангелії пише: « диявол це брехня і батько брехні». А кіріл служить пуйлови. Висновок- кіріл і його « церква» служить дияволови. Логічно і правда.

С
Сомбатішта

Лем тупий затурканий болван сього не знає. Конєшно што УПЦ относятся д москві.

Читайте також