Пенсіонери з найбільшого в Україні району - Тячівського

15
0

мають свій Центр

У найбільшому районі України – закарпатській Тячівщині – відкрили новий територіальний центр обслуговування пенсіонерів та непрацездатних осіб похилого віку. Центр розмістили на території колишньої промислової бази. Один з її відреконструйованих корпусів розрахований на 20 ліжок для пенсіонерів та майже 40 дітей-інвалідів. Про це сьогодні, 25 вересня, повідомив власкор ЗІКу.

На Тячівщині на обліку перебуває майже півтори тисячі пенсіонерів. Із них понад сто не мають ані житла, ані родичів, які б могли про них потурбуватися.

Микола Подвич, директор Тячівського територіального центру обслуговування пенсіонерів та непрацездатних осіб похилого віку розповів, що відтепер пенсіонери матимуть не лише прихисток, а своєрідну маленьку сім’ю.

Вартість робіт з облаштування приміщення та матеріально-технічного забезпечення склала майже 500 тисяч гривень. Губернатор Закарпаття Олег Гаваші здивований, що «за такі малі гроші можливий такий хороший результат». Він пообіцяв забезпечити центр устаткуванням та запевнив, що за кошти ЗОДА буде придбано мікроавтобус для потреб закладу.

Згодом на другому поверсі будівлі діятиме також реабілітаційний центр для дітей-інвалідів.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також