Перебував у базі Інтерполу: у словацькому Кошице судять закарпатця за контрабанду (ФОТО)

10
1

Регіональний суд у м. Кошице (Словаччина) у понеділок виніс клопотання про попереднє ув'язнення для 31-річного громадянина України Насіма І., мешканця закарпатського Великого Бичкова (Рахівський район).

Закарпатця було затримано минулої п'ятниці вночі на кордоні, на КПП "Ужгород-Вишнє-Нємецьке". Під час перевірки пасажирів автобусу, який прямував до Словаччини, з'ясувалося, що один з українців перебуває у розшуку в Шенгенській інформаційній системі.

Зокрема, було видано ордер на його арешт у березні 2017 року судом у Сігет Мармацієй в Румунії. Тоді румунський суд визнав Насіма винним у контрабанді і засудив на 5 років та 2 місяця тюремного ув'язнення. Зокрема було встановлено, що у березні 2014 року він разом з іншими злочинцями незаконно перетнув українсько-румунський кордон і перевіз 3000 пачок сигарет марки "Джин Лінг" на суму 70 000 євро (32,648 лей).

Наразі закарпатця утримують під вартою. У словацькій прокуратурі повідомляють, що підозрюваного мають право утримувати 40 днів для того, аби суд пред'явив конкретне звинувачення. Наразі йдеться про екстрадицію українця до Румунії.

Сам затриманий стверджує, що суд в Румунії відбувався без його присутності. У словацькій прокуратурі ці обставини перевіряють. Якщо вони підтвердяться, то умовою передачі затриманого до Румунії може бути поновлення судового розгляду за його присутності.

Коментарі

М
М

А чому лице не закрили? І імя видали , Тих хто може по голові настукати не показуєте,Відмазуєтесь що немаєте права, а тих що не можуть за себе вам сказати показуєте без проблем. ПОЗОР !

Читайте також