Передова технологія у Мукачеві: Містяни зможуть перевіряти рівень безпеки дорожнього руху

10
2

Мукачівська міська рада спільно з сервісом Штрафи UA домовилися щодо початку реалізації соціального проекту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах.

Про це йшлося під час зустрічі Андрій Балога - Мукачівський міський голова та керівника напряму проєкту Штрафи UA Yan Kovlakov.

Як пояснюють у міській раді Мукачева, на офіційному веб-порталі реальному режимі часу можна буде отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху.

Мукачево стане передовим містом України, де буде реалізований цей проект, який матиме всеукраїнський масштаб.

Найближчим часом у розділі «Мешканцям – Муніципальна інспекція» буде встановлений віджет, який формуватиме статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, та ін.

Збір інформації для віджету буде здійснюватися за допомогою сервісу Безпечне водіння, який є частиною додатку Штрафи UA - системи для водіїв України, який працює з 2016 року.

Він був розроблений в рамках державно-приватного партнерства за участю Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок. За відповідальну поведінку на дорозі водій може отримати до 18% кешбека від суми страхування.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

B
Bachi

В чому газопровод по гідроелектростанції не построять- дешевше ж буде газ. Нич ся не розумівуть

Т
Тео

Почему солнечные панели не сделают на водоканал чтоб дешевле была вода

Читайте також