Переваги мовних таборів для дітей

1
0

Закономірним результатом канікул є те, що школярі забувають більшість засвоєного за рік матеріалу з англійської.

Щоб цього не траплялося, можна забезпечити відносну безперервність вивчення іноземної мови, не шкодячи при цьому літньому відпочинку. Із таким завданням відмінно впораються дитячі мовні табори. Але це далеко не єдина перевага такого закладу.

Інші плюси

Звісно, запускати ігрові автомати безкоштовно в таборі для дітей не вийде, адже це доросле, хоча й дуже захоплююче дозвілля. Але мовний табір – це чудовий спосіб організувати відпочинок дитини без відриву від занять. Йдеться не про звичайні уроки, а мовне середовище, що є визначальним чинником:

  • формування розмовного рівня;
  • усунення акценту;
  • правильної вимови;
  • засвоєння нових слів.

Діти можуть спілкуватися як з однолітками, так і дорослими – кваліфікованими вихователями.

Неформальний підхід

Фахівці давно довели, що нестандартний підхід до навчання ефективніший, ніж звичайне «зазубрювання». Освоєння англійської здійснюється в ігровій формі та прив'язане до повсякденних ситуацій. Тобто дитина іноземною звертається з проханнями, побажаннями, пропозиціями, привітаннями до товаришів по табору. Це міцно закріплює отримані знання, матеріал легко і швидко запам'ятовується, хоча це у певній мірі залежить від індивідуальних особливостей дитини.

Поєднання приємного з корисним

В оздоровчому таборі діти знаходяться на свіжому повітрі, беруть участь у культурних та розважальних програмах, ходять в походи та на екскурсії, отримують нові враження. Усе це розширює кругозір і відображається на володінні мовою. Дитина отримує можливість підняти навички володіння англійською граматикою та вимовою на значно вищий рівень. І разом із цим набуває нових друзів, з якими практикує використання мови у неформальній обстановці.

Англійських таборів існує багато. Можна підібрати такий, що дозволить тримати школяра ближче до себе і не турбуватися про його безпеку. Але навіть у віддалених закладах діти максимально захищені и забезпечені всім необхідним. Вони живуть у комфортних умовах і перебувають під постійним наглядом педагогів, вихователів та охорони. Слід зазначити, що подібну ненав'язливу опіку достатньо важко забезпечити в домашніх умовах.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також