Напевно, кожна людина цінує своє приватне життя, намагаючись по можливості оберегти його від поглядів сторонніх перехожих. Саме цьому паркан навколо власного будинку або земельної ділянки у всі часи сприймався у якості нагальної потреби.
Але позначення меж приватного володіння — це далеко не єдина функція огорожі. Вона також повинна захищати наділ від небажаного доступу та доповнювати архітектурний ансамбль домоволодіння. І всім цим вимогам у повній мірі відповідають паркани із євроштахетника.
Переваги євроштахетника
Цей порівняно новий для нашого ринку матеріал складає істотну конкуренцію натуральному дереву, успішно використовуючись для виробництва парканів з різними технічними та декоративними якостями. Він являє собою металеві смуги шириною біля 10 сантиметрів при довжині 1,5–3 метра. Для його виробництва застосовують сталеві оцинковані листи, які для захисту від впливу атмосферних явищ додатково покриваються полімерними сумішами або обробляються спеціальними фарбувальними речовинами.
Для виготовляння парканів найчастіше виробники вдаються до використання П- і М-подібного профілю, але в останні часи немалим попитом користується С-тип, який найліпше підходить для конструкцій антивандальних огорож.
Світовими лідерами у виробництві цього матеріалу є Бельгія та Німеччина. Але сьогодні євроштахетник https://forostina.com.ua/evroshtahetnik/ достатньо високої якості виробляють і вітчизняні компанії. В цілому ж такі паркани ідеальні для огородження приватних будинків і дач, а також для зонування територій присадибних ділянок. Серед їх переваг необхідно відзначити:
- естетичний зовнішній вигляд та можливість вибору серед широкого переліку кольорів і фактур;
- відсутність парусності, що забезпечує вентиляцію наділу, а також гарне зволоження ґрунту;
- можливість ремонту пошкодженого профілю без необхідності демонтувати весь паркан.
Така огорожа створює відчуття відкритого простору, що робить кожну територію більш затишною та комфортною.
Види євроштахетника
В залежності від різноманітних факторів матеріал можна розділити на декілька груп:
- за способом виробництва виділяють штучний (виготовляється у вигляді окремих планок) та євроштахетник (з цільного профнастилу);
- за типом обробки країв матеріал буває завальцьованим (підігнуті для створення малюнка профіля) або незавальцьованим.
Що стосується декоративних якостей, то найпривабливішим вважається штахетник, пофарбований порошковим методом, що придає йому однорідний колір з обох боків. Полімерне покриття також довговічне і красиве, але воно повинно буде двостороннім. Інакше паркан буде мати непрезентабельний вигляд.