Перевищення алкоголю у 8 разів: ужгородські копи зупинили п'яну водійку (ФОТО)

13
2

19 листопада, близько 4:00 години, в місті Ужгород, на вулиці Загорська, поліція помітила водійку, яка рухаючись на авто Mercedes та порушила ПДР.

Як повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області, під час розмови з 27-річною жінкою правоохоронці побачили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою драгера.

Результат показав 1, 72 проміле, а це у понад 8 разів перевищує допустиму норму алкоголю в крові.

На порушницю склали адміністративні матеріали а саме: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів: правил проїзду перехресть, правил проїду зупинок транспортних засобів загального користування, проїзду на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, правил обгону, тощо) КУпАП.

Також нагадаємо, що в Мукачеві зупинили п'яного водія з перевищенням алкоголю у понад 16 разів.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Л
Лоці

Та 2 проміле то стандартна доза, пишете туйка у вісім раз у вісім раз. То якраз кондиція … людей трощити на улиці. Права і машину забирати, а не бумашки писати.

В
Вовак

Комусь провірять гортань

Читайте також