Переїзд у приватний пансіонат чи "будинок для людей похилого віку": що вибрати?

41
0

У чому різниця і який вибір – докладніше в невеликій статті нижче.

Якщо літня людина не може самостійно дбати про себе і не має родичів, які змогли б її опікуватися, оптимальним варіантом стають будинок. літніх людей. Київ може запропонувати різні приватні пансіонати чи державні установи, де приймають гостей безкоштовно.

Оформлення до державної установи

В Україні безкоштовну держ. опіку мають право жінки від 55 та чоловіки від 60 років, а також інваліди 1 та 2 груп. Якщо є опікун, він повинен довести, що справді не може дбати про літнє життя (у цьому випадку оформляється платне перебування пацієнта в установі). Крім цього, можна зіткнутися з такими типовими неприємностями:

  • Паперова тяганина: крім іншого, знадобиться довідка про наявність житла, виведення лікарської комісії про необхідність стороннього догляду, висновок психіатра;
  • Відсутність вільних місць у палатах;
  • Неякісна медична допомога тощо

Особливості приватних пансіонатів

Для вступу до приватного пансіонату необхідне страхове свідоцтво та дві копії паспорта (опікуна та літнього родича). Також у вас можуть запросити медичну картку + результати тих чи інших лабораторних досліджень. Усі документи оформлюються протягом кількох днів.

Переводячи близького до приватної установи, ви завжди будете впевнені, що він вчасно поїсть, прийме ліки і стежитиме за гігієною. Тут завжди будуть забезпечені:

  • Комфортне та безпечне середовище, адаптоване під потреби постояльця;
  • Можливість для спілкування та розваг: гуртки, секції за інтересами, спільні кімнати відпочинку, можливість гуляти;
  • Цілодобовий контроль самопочуття кваліфікованим персоналом.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також