Перше місце на Всеукраїнському відкритому юнацькому турнірі з тенісу

13
0

виборола закарпатська спортсменка

У Трускавці на спортивній базі санаторію Карпати та ДЮСШ «Спортовець» пройшов Всеукраїнський відкритий юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». У ньому взяли участь юні тенісисти з 14 областей України. Серед них – спортсмени, які входять до десятки кращих тенісистів нашої держави.

За підсумками турніру серед юнаків до 16-ти років перше місце традиційно посів тричі чемпіон України Остап Ткач (м. Львів). Другим призером став Ярослав Лакуста (теж зі Львова), третім був юнак з Чернівців Барабашов. Серед дівчат до 12 років в основному переможцями стали гості – спортсменки з Харкова, Дніпропетровська та Червонограда.. У віковій групі до 14 років серед дівчат перше місце виборола спортсменка із Закарпаття, друге – з Вінниці, третє – зі Львова.

Окрім традиційних медалей, грамот та кубків, юні спортсмени повезуть додому також сувеніри прикарпатського краю та теплі спогади про добре організований турнір.