Перший Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби

6
0

пройшов у Виноградові

Вперше за історію існування Української держави відбувся І-й Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби, і пройшов він у закарпатському місті Виноградові. На два дні сюди з`їхались 145 учасників змагань, які представляли 17 спортивних команд зі Львова, Новово-линська, Тернополя, Червонограда, Костопіля, Новоград-Волинського, Луцька, Одеси, Івано-Франківська, Березного і, звісно, із Закарпаття —Тячева, Мукачева та Виноградова.

Змагання були присвячені пам`яті видатного борця Карпатського краю С.Кутлана та проведені з нагоди 745-річчя Виноградова, куди прибули титуловані спортсмени зі своїми наставниками: заслужений тренер України Степан Чернецький (м. Долина, Івано-Франківська обл.) зі своїм сином Олександром — володарем Кубка світу з греко-римської боротьби, та заслужений тренер України Андрій Телебан (Тернопіль) зі своїм вихованцем Віталієм Ліщин-ським, також володарем Кубка сві-ту-2007.

Медалі та призи розігрувались у 12 вагових категоріях серед юнаків і у двох - серед дівчат. У фінал потрапили і виноградівські спортсмени: «срібло» отримали Станіслав Магочі та Едуард Боршош, «бронзу» - Степан Бучело, Юрій Ластівка, Андрій Зубко, Едуард Чігор, Євген Мелеш, Артур Меренич. Найменшим учасником та чемпіоном змагань став семирічний Олександр Віраг із Виноградова, а серед дівчат «золото» отримала майстер спорту України з вільної боротьби Анжела Клєщєва, яка перемогла Іванну Копчу з Великих Ком`ят, та Іванна Чотирбук, яка перемогла Марію Роман із Шаланок.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також