Під атакою захід України: наслідки нічних обстрілів РФ 7 лютого (ФОТО)

6048 6

Атака шахедами розпочалась опівночі на більшість регіонів центру та заходу України. Цілями масованої атаки РФ 7 лютого стали підстанції та повітряні лінії 750 кВ і 330 кВ, а також Бурштинська та Добротвірська ТЕС.

Як повідомив перший віцепрем'єр-міністр, міністр економіки Денис Шмигаль, росіяни здійснили чергову масовану атаку на енергетичні об’єкти України.

"Під ударом були підстанції та повітряні лінії 750 кВ і 330 кВ — основа енергомережі України. Ворог вдарив також по генерації: Бурштинській ТЕС та Добротвірській ТЕС. Блоки АЕС були розвантажені персоналом", — зазначив міністр.

За словами Шмигаля, станом на зараз по всій території України застосовано 4,5–5 черг графіків аварійних відключень, а у східних та північних областях — спеціальні графіки аварійних відключень.

"Енергетики готові приступати до відновлення, щойно це дозволить безпекова ситуація. Диспетчером "Укренерго" активовано запит на аварійну допомогу від Польщі", — зазначив він.

Уночі армія РФ атакувала Україну 37 крилатими ракетами, двома ракетами «Циркон» та 408 ударними безпілотниками. Протиповітряна оборона збила та подавила 24 крилаті ракети та 382 дрони, повідомили в Повітряних силах.

Рух ракет і дронів фіксували з різних напрямків на захід України. Зокрема рух Шахедів зафіксували в напрямку Міжгір'я та Ясіня, що на Закарпатті. Багато дронів направляються у західні області та могли атакувати Тернопіль, Рівне, Вінницю, Чернівці, Хмельниччину, Львівщину і Закарпаття, а головне — місто Бурштин на Івано-Франківщині та Добротвір біля Львова.

На Івано-Франківщині відомо про 20 приватних будинків та 6 домогосподарств, які зазнали пошкоджень через масовану ворожу атаку РФ. У Бурштині на Івано-Франківщині вибухи лунали щонайменше 9 разів. Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук підтвердила атаку на область.

"Ціллю став енергетичний об’єкт. За попередньою інформацією, на щастя, без постраждалих. На цю годину відомо про пошкодження домогосподарств у Галицькій та Рогатинській громадах", — зазначила Світлана Оніщук.

Керівник Львівщини написав про атаку дронів по Бродах. Також у селі Старий Добротвір, попередньо через влучання ворожого безпілотника, загорівся житловий будинок. На місці працювали вогнеборці. Пожежу вже загасили.

Керівник Буковини Руслан Осипенко також повідомив, що три ракети зайшли на територію області у бік Чернівців. Він закликав містян негайно пройти в укриття.

Внаслідок російської атаки на Хмельниччину було пошкоджено житловий будинок. Крім того, травмувався чоловік 1971 року народження. Про це повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

За його словами, чоловік отримав травму ноги. "Його госпіталізовано до лікувального закладу, стан здоров’я задовільний", — йдеться у повідомленні.

Також під повітряною атакою армії РФ опинилася Вінницька та Рівненська області. Так у Вінницькій області під час ранкової повітряної атаки російських військ зазнав пошкоджень один із навчальних закладів. Про це повідомила у Facebook начальниця обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

За її словами, унаслідок удару зруйновано стіну одного з навчальних корпусів. Поруч пошкоджено ще п’ять будівель, серед яких гуртожитки. У приміщеннях вибиті двері та понад 150 вікон. Також пошкоджена система теплопостачання. За попередніми даними, люди не травмувалися.

Показово, що Росія також здійснила масований удар по великому логістичному центру корпорації Roshen у Яготині Бориспільського району біля Києва. Раніше під час удару по Києву Росія цілеспрямовано атакувала кондитерську фабрику Roshen.

На Рівненщині пошкоджено будинки, двоє людей поранено, повідомили в ОВА.

"Росія здійснює чергову масовану атаку на об'єкти енергосистеми України. Внаслідок завданих пошкоджень у більшості регіонів застосовані аварійні відключення. Відновлювальні роботи розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація. Раніше оприлюднені графіки погодинних знеструмлень зараз не діють", - повідомила компанія "Укренерго".

Також почали надходити дані про перші руйнування з регіонів.

"Внаслідок нічної ворожої атаки БПЛА у місті Яготин Бориспільського району виникла пожежа на території складського комплексу", - повідомили в ДСНС.

Нагадаємо, через російські обстріли на Закарпатті посили графіки вимкнень електроенергії.

Коментарі

*
*****

Бажаємо всім московитам розсипатися на атоми і щезнути з цієї планети!

М🖖
Мессинг 🖖

Гниди 👹🫡

V
vim

Щоб ті маскалі повиздихали!

Ш
Шмигаль

Хто такий Шминаль?

Читайте також