Під Закарпатською ОДА виявили VIP-«оленя» (ФОТОФАКТ)
21
10
Сьогодні кореспондент Mukachevo.net зафіксував автівку "Range Rover» під знаком «зупинка заборонена» по вулиці Ломоносова, під стінами обласної адміністрації.
треба перевернутиму машину козлови оби другий раз знав инакше непроучиш.
Д
дворник
та пак підіть у двір художньої школи в Мукачеві і сфотькайте як там закладено іномарками з ЄЦУ, що мами з колясками не можуть пройти, але то свої і там не мож фотькати. Одна показуха і заказуха. Сись сайт шкода читати і тратити на нього час, бо тут обєктивною картиною і не пахне.
У
Ужгородець
партія ригів, коні, олені, одним словом вперті клоуни.)
В
Вася
партія регіонів не вартує того, щоби її з великої букви писали. тому так і написав
ДП
до ПР
тут нема чому удивлятися тут такі неуки сидять і пишуть новини, шо інколи можна подумати шо то якісь діти з 5 класу сидять та пишуть!!! ганьбилибися!! ко їм зарплату платить за таку роботу??
Ж
ж
а шо тут VIP
І
Іван
Правильно пише Еколог, чому лише Ранж Ровер, а Мітцубісі голови чинадієва Мошака? А якісь хоть міри принимавуть до сих ідіотів? Ци лем уставили фотки і всьо?
ПР
Партія Регіонів
Шановна редакція! Майте хоч якусь повагу до Партії Регіонів! Пишіть її назву з великої літери. Бо завтра я буду вже в Єдиному Центрі, а пак будете ми гузицю лизати!!!
Е
Еколог
а чого ви зупинилися тільки на Range Rover , там після нього ще два оленя , но они канечно не на Range Rover , шкода писанини