Під замком Паланок у Мукачеві стартували дегустації в підвалі (ФОТО)

20
0

Спеціально для туристичних груп, але також і для місцевих у ресторанному комплексі Графський двір підготували дегустації крафтової продукції, виробленої безпосередньо у цьому ж закладі – пиво, сир, різні види м’яса та м’ясних страв, і не тільки.

Презентаційну дегустацію було проведено для екскурсоводів Закарпаття минулими вихідними, а також перших туристичних груп, яким пощастило побувати цими вихідними в Мукачеві.

Дегустації проводяться у спеціальному підвалі, що за однією з легенд місцевих мешканців може бути частиною таємного тунелю безпосередньо в замок Паланок. Крім того, в рамках дегустації гості можуть побачити на власні очі, де і як виробляється крафтова продукція, яку вони власне дегустують.

– Дуже приємно , що у підніжжя замкової гори, де згідно історичних джерел ще з XVI ст. варили пиво, з'явилася відповідна тематична дегустація. Ще приємніше, що її творці не стали обмежуватися виключно хмільним напоєм, а додали інші крафтові продукти, поєднавши це з оглядом технологічного процесу, інформативною екскурсією та затишною атмосферою підзамкової пивниці. На виході маємо цікавий туристичний продукт, який сподіваюся пройде "випробування ринком",– поділився враженнями від дегустаціх голова Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпаття Олександр Шершун.

Детальніше про дегустацію можна дізнатися за телефоном 0955075666 або у ваших екскурсоводів Закарпаттям.

  • Читайте також по темі, як у замку Паланок відкопали старовинну культову споруду, можливо мусульманську мечеть.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також