Після затримання 11 афганців під Косином прикордонникам погрожували розправою та зброєю (ФОТО)

5
0

Сьогодні вранці на ділянці відділу прикордонної служби «Косино» Мукачівського загону прикордонний наряд виявив групу невідомих осіб, які рухалися в бік державного кордону України.

На затримання порушників негайно виїхала група реагування та затримала 11 нелегальних мігрантів, які в подальшому оказались громадянами Афганістану, інформують у ДПСУ.

Під час затримання нелегалів поряд з ним знаходилися двоє громадян України, які, побачивши охоронців кордону, почали втікати, а під час затримання – чинили опір. Для негайного припинення правопорушення прикордонники здійснили один попереджувальний постріл вгору. Та на цьому конфлікт не вичерпався. Після затримання по телефону невідомий почав погрожувати прикордонникам фізичною розправою у випадку, якщо вони не відпустять затриманих осіб.

Проте, незважаючи на погрози, прикордонники Мукачівського загону усіх затриманих доставили до відділу прикордонної служби для складання адміністративно-процесуальних документів та проведення фільтраційних заходів.

Крім цього в одного із затриманих громадян України, який ймовірно був причетний до переправлення нелегалів за кордон, виявлено та вилучено стартовий пістолет та 2 набої до нього калібру 9 мм.

По всім подібним випадкам прикордонне відомство проводитиме перевірки та захищатиме права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам, не залишаться поза увагою співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та правоохоронних органів і будуть притягуватися до кримінальної відповідальності.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також