Поліцейські затримали чоловіка, який порізав жінку біля магазину у Виноградові

749

29-річний волинянин накинувся на місцеву жительку біля магазину та завдав їй поранень у голову.

До поліції ввечері надійшло повідомлення про конфлікт між чоловіком та жінкою. На місце події прибули наряд поліції охорони та слідчо-оперативна група Берегівського районного відділу поліції.

Правоохоронці встановили, що 29-річний уродженець Волині, який тимчасово проживає в Мукачеві, під час раптового конфлікту напав на 42-річну місцеву мешканку. Зловмисник наніс жінці удари ножем по голові та висловлював погрози вбивством.

Потерпілій вдалося вирватися та втекти, проте нападник встиг завдати їй тілесних ушкоджень — непроникаючих колото-різаних ран у скроневій та потиличній ділянках.

Поліцейські оперативно затримали чоловіка у порядку статті 208 КПК України. Встановлено, що він уже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, а також за крадіжку. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — замах на умисне вбивство. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Коментарі

Читайте також