Поліцейські знайшли дитину в Ужгороді, яка 10 днів тому пішла з дому

11
3

Дитину, яка 10 днів тому пішла з дому і не повернулась, знайшли. Хлопчика влаштують до дитячого притулку у селищі Батєво на Берегівщині. Протиправні дії щодо дитини не вчинялись.

Вчора, 4 січня, до Ужгородського відділення поліції надійшло повідомлення зі служби у справах дітей про те, що з сім’ї у с.Червоне, яка опинилась у складних життєвих обставинах, ще 25 грудня 2019 року зник неповнолітній хлопчик.

На пошуки дитини одразу було орієнтовано наряди правоохоронців. Поліцейські Ужгородського відділення поліції, роти поліції особливого призначення, ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області перевірили вулиці, наближені до місця зникнення хлопчика, покинуті будинки в населеному пункті, де мешкає родина.

Сьогодні, 5 січня, хлопчика знайшли у обласному центрі Закарпаття, на вул.Льва Толстого, неподалік музично-драматичного театру. Неповнолітній не розповідає про свій вчинок, повідомивши, що увесь цей період часу проживав у знайомих у м.Ужгород.

Наразі працівники поліції з’ясовують, з яких причин дитина покинула домівку. Відомо, що мати одна виховує трьох дітей. Окрім старшого сина, вдома ростуть ще дві дівчинки, віком 11 та 2 роки.

Правоохоронці Закарпаття провели з матір’ю профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки відносно виховання дітей. Також поліцейські будуть ініціювати у соціальній службі розгляд питання щодо позбавлення її батьківських прав.

Зараз дитину влаштовують у дитячий притулок. Життю та здоров’ю хлопчика загрози нема.

Коментарі

#
#

До 'центровського' і 'справедливого' Навіщо, Ви таке дурне пишете? Ви знаєте, що сталось в тій сім'ї? І де їхній батько? Можливо не зміг тягнути 3 дітей і втік, можливо з ним сталось щось... Люди не будьте такими бездушними!!!

С
Справедливий

Ще в когось є сумніви , що "мама" - це найдорожче слово ?

Ц
Центровський

Наплодять курви ,а виховувати на наші гроші має держава.

Читайте також