Поліція застосувала силу до ужгородського «оленя», який навідріз відмовлявся показувати документи (ФОТО, ВІДЕО)

5
28

Інцидент відбувся буквально щойно в Ужгороді, вияснення обставин триває досі.

Водій на автомобілі марки «Шкода» проїхав під «цеглу» на Православній набережній майже біля пішохідного мосту. Близько 20-ти хвилин патрульні вмовляли порушника надати документи для перевірки, а той навідріз відмовлявся та не визнавав власне порушення.

Зрештою, після кількох попереджень про застосування фізичної сили, патрульні силою витягли горе-водія з автомобіля та збирались одягти на чоловіка наручники з подальшим відправленням у відділок для з’ясування особи. Але у закарпатця одразу знайшлись і права, і інші документи.

Наразі на місці подій все ще знаходиться поліція, на порушника оформляють протокол.

Коментарі

Х
ххх

А другі машини, що там стоять не під знаком?

1
1

А ну завтра в ДТП попадете видно зразу буде куда будете звонити в першу чергу чи не *петухам* по Вашому?

У
Уважаємий

Я бачу тут такі всі умні шо пздц. Ви хоча би раз справи з поліцією мали? Це петухи тупі які нарушають всі твої права які ти тіки маєш. Поліція це реально петухи, вони не такі як їх показують по телевізору. Це неучі які закінчили пту після чого пішли робити в поліцією.

Б
Буркуш

Мукачівський герой пішов Ужгород покоряти. Ганьба. І іще оправдуєся що його права обмежили. ??!! Спеціально в Ужгороді його чекали щоб познущатися. Віділи ми як він у Мукачеві їздить. Мукачево має знати своїх героїв.

1
1

Я не розумію, чоловік проїхав на знак, порушення є? Є. Які претензії? В Європі поліцейські може й не кричать, але суд за бикування вліпить по повній. Мене якось оштрафували, і тільки за те, що я зразу погодився з порушенням (а воно було), суд збив встановив мені мінімальний штраф, а це різниця в кілька десятків євро.

ГГ
Головний герой

До авторів статті: вам би піти журна..юхами на Life news працювати, там ваш талант перекручувати факти і виривати куски фраз і відео із контексту приймуть на ура. До коментаторів диванних і прочих айфончиків глядачів: як попадите у ситуацію з беззаконням селфіків-поліції, як порушать усі можливі ваші права, тоді я побачу, як ви заспіваєте. Проглотите і унімієте. І биками будете, і оленями, і житимете з відчуттям того, що вас хоть ко може нагнути. До селфіків: ви маєте відео з камер від початку і до кінця, викладіть повністю, побачимо хто олінь , хто неадекватний, подивимося на вашу компетентність. Хотя потім приїхали двоє , один з них командир, то вроді більш людяні і адекватні.

РД
Рекомендовано до перегляду

Правдиво про нас водіїв і нову поліцію https://www.youtube.com/watch?v=dS20cwBUbIk

Д
ДМЧ

Девушка " полицейский" кричала, как потерпевшая и любой уважающий человек не позволит такой тон разговора с собой, если даже он и нарушил. Они на службе у народа, а не на оборот. Звезды себе вешают за, что? А где реально они нужны не дождаться ! Про Европу, кто там был знает какая, там ПОЛИЦИЯ настоящая . Мужчине респект только за то, что он мог, как у нас принято просто ПОРЕШАТЬ за символическую сумму. Ответит в рамках закона.

Б
Буркуш

Та де бидло - то крутяк! Яке файне авто має! Унгвар мав розступитися і упасти на коліна - бо Вун нись прийшов із жонов за візою на мадяри.

LA
law and order * *

Бидло з Мукачево ??? Цікаво...В Європу, мабуть, хоче...Фото десь біля угорського консульства...Якщо я не помиляюь...Та таке бидл нікому в Європі не потрібно...там свого бидла вдосталь...

ДП
До попереднього коментатора

Та це якраз бидло з Мукачева, поїхало у обласний центр, мало того що не правий, та ще й бикує. Жінці лиш ганьбу найшов. Ой Гена, Гена.......

LA
law and order * *

Мукачево.нет...чого Ви про бидло Ужгорода пишете ? У Мукачеві пів-міста бидла на чотирьох колесах...Тільки в Щодня кожного дня зайдіть і побачите на парковці для інвалідів такі машини...Лиш Ви це все бидло чомусь не бачите...Ви в Ужгороді всяку бидлоту бачите...Може усіляке лайно в Мукачеві покажете...Покажіть..Не бійтеся...Чи все таки слабо ??? Агов, Мукачево.нет...

*
*****

Пси гавкають-караван іде.Нова поліція працює і буде працювати.

СК
Степан Крук

Оба-на, як патріоти за поліцію заступаються.А коли на майданах їх спалювали, у всіх продашних ЗМІ дескридитували, тоді вони були "мусорами". Лиш не треба мені патякати про любов до міліції бо сьогоднішня "поліцейська академія" то скоморохи.

І
Іван

Олені поліція. Міліціштаня вообще якась не адекватна була. Водій сам телефонував у поліцію, що порушують його конституційні права. Вона верещала, повишала голос, вимагала вийти з машини. Одним словом, не любили її в дитинстві, от вона і самостверджується на роботі у поліції.

СК
Степан Крук

Зверніть увагу! Копи затримали водія не тільки за парковку, але й за те, що проїхав під "кирпіч".

ДР
До рем

Побудуй краше підземну/наземну парковку, і нічого чіплятися до людей, які їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією.

ДД
До дебіла Корчі.

Ремонтами доріг займаються дорожні служби. Благоустрієм стоянок.клумб і т.п комунальні служби. а патрульна поліція слідкує за дотриманням правил дорожнього руху і правопорядку. і коли іх порушують перед законом всі рівні що пенсіонер що прокурор чи суддя Поліція в даному випадку права на всі 100%

R
rem

Місто переповнене словацьким хламом за 2-3 тис.долларів - ніде паркуватись. Пора ввести мито на "словаків" і розчистити Ужгород та область.

Г
Генадій

Та сись лигінь плимянник шишки в мукачівській нац полії, та постоянно мавуть з ним роботу, то коло щодня натворив бов біди!

ДН
до нижньої марги

жаба то твоя національна забава,какел ти заперевальний

9
98989898

Про нову поліцію пишуть виключно старі менти і ті кому було добре при них----жаба давить їх

Д
Дружаня

То се Генка

К
корчі

поліція рамси путати начиє они штрафують за то шо припаркувався неправильно, а то шо дороги ніде нема на то ніхто! недивиться скільки із за того аварій та вони псюки старенького діда біла гіда штрафували за то шо став на пару мин то було біля мене і виписали протокол де справедливість?! здерли з нього 250 грн а в нього пенсія 1500грн та як так можна? 1 наряд неміг справитися з пяним біля вокзала та прийшло до п"яного чоловіка 4 машини та які они до фраса поліцейські пройшли 3 мисяці курси вони щитають себе поліція!!!

СК
Степан Крук

Міліція діяла в рамках своїх повноважень . Бидло, що бикувало ,отримає штраф за порушення ПДР.

П
Порошенко

таке треба присікати таке бидло скрутити і в городел))) а там з ним розібратись нормально))) як колись міліція розбиралась))

П
Правда

А поліція сподіваюсь свої документи не забулась показати.

Ф
Файно

Дуже файно, мочіть бидляків

Читайте також