Популярні види кондиціонерів

15
0

+32 ° С за вікном змушує задуматися про покупку кондиціонера. Але який варіант вибрати, щоб не прогадати?

Ми розповімо про популярні види кондиціонерів, особливості та переваги. На нашому сайті ви можете купити кондиціонер в Україні того виду, який підійде найкраще.

Моноблоки та Спліт-системи

Кондиціонери діляться на дві групи: моноблочні та спліт-системи. Відмінність в конструкції. Моноблоки складаються з одного пристрою, а спліт-системи – з декількох. Розглянемо кожен вид докладніше.

Моноблочні кондиціонери

Моноблочні кондиціонери бувають віконними і мобільними.

  1. Віконні. Встановлюють в віконний проріз, тому частково використовується свіже повітря з вулиці (до 10%). Потужність: 1.5 кВт до 5.5 кВт. Перевага віконного кондиціонера – дешевизна і легкість монтажу. Але при цьому конструкція займає отвір, через що в кімнату потрапляє менше світла.
  2. Мобільні. Зовні нагадують класичні обігрівачі, але з очевидною відмінністю: видають холодний потік повітря. Зручність у тому, що такі кондиціонери легко переміщати в ту кімнату, де потрібне охолодження. Мобільні кондиціонери оснащені воздуховодом, який виводять через кватирку. Мінус мобільних систем – невелика потужність і шум за рахунок компресора, який знаходиться в кімнаті.

Спліт-системи

Це лідери на ринку кондиціонерів. Складаються з двох частин: внутрішній (в кімнаті) і зовнішній. Звідси й назва. Блоки з'єднані кабелем і мідними трубами. По останніх циркулює холодоагент.

Спліт-системи багатофункціональні. Крім охолодження, мають режим обігріву, осушення та вентиляції приміщення. Управління просте, через пульт. На ньому ви регулюєте температуру, режим роботи, нахил лопатей.

Спліт-системи ділять на:

  1. Настінні. Класика за невисоку ціну. Охолоджує приміщення площею від 15 до 120 м?.
  2. Канальні. Внутрішній блок схожий на ящик з отворами для забору і викиду повітря. Тут же і фреонові комунікації і дренажна труба. Для канальних кондиціонерів потрібен прихований монтаж. Головний плюс – рівномірний розподіл повітря по воздуховодах в різних кімнатах.
  3. Для підлоги (колонні). Для великих площ, де критично зберегти інтер'єр і архітектурні особливості: садиби, замки, музеї.

Особливості побутових кондиціонерів

Моноблочні і спліт-системи мають ряд особливостей.

  1. Мінімалістичний дизайн. Без проблем вписується в сучасний і класичний інтер'єр. Хоча на ринку є і креативні рішення: яскраві кольори, текстури і навіть у вигляді картин.
  2. Компактність. Займає мало простору. Мобільні кондиціонери взагалі можна поставити в шафу на холодний період для економії простору.
  3. Низький рівень шуму. Звичайно, звук роботи компресора чути, але це не докучливий звук. Фоном роботу кондиціонера навіть непомітно.
  4. Багатофункціональність. Додаткові функції обігріву, вентиляції, осушення повітря допоможуть заощадити на покупці додаткових пристроїв.
  5. Довговічність. Середній термін служби при грамотному встановленні та експлуатації – від 10 років.

«Кондиціонери України» вже 13 років пропонує послуги з продажу та встановлення кондиціонерів. Якщо не впевнені у виборі, скористайтеся функцією «Підібрати кондиціонер» на нашому сайті. Просто введіть площу, висоту стель, кількість електроприладів, людей в приміщенні і категорію. Система підбере оптимальний варіант.

Залишилися питання? Чекаємо на сайті за безкоштовною консультацією! Ми працюємо для вашого комфорту.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також