Порада дня: як правильно обрати вино, читаючи винну етикетку

4
0

Дуже часто люди звертають увагу саме на зовнішній вигляд пляшки, але не читають характеристики якості напою.

Фахівці інтернет-магазину Alcomag зібрали топ-поради, як правильно обрати вино, читаючи етикетку. 

За словами спеціалістів, потрібно звернути увагу на 5 важливих характеристик, від яких насправді буде залежати якість напою.

1. Рік врожаю

Дана інформація стане в нагоді тим, хто стежить за новинами у винній сфері, а також купує дороге вино. Знаючи, в якому регіоні і коли були хороші врожаї, ви зможете вибрати саме якісне вино. Але якщо ви вибираєте рядові ординарні вина, на цей показник не варто орієнтуватися. Максимум, що ви зможете зрозуміти, - витримане перед вами вино або молоде. Спробуйте якісні вина українського виробника! На сторінці магазину представлена велика колекція напоїв від бренду Шабо.

2. Виробник

Вино - продукт авторський та іменний. Тому для знавців вина, його виробник - це практично вирішальний фактор для покупки. Це як подивитися фільм улюбленого режисера: ви точно впевнені, що вам сподобається якість і знаєте, якого стилю очікувати.
Якщо вибираєте вино в недорогий або середньої цінової категорії - наявність конкретного виробника - також хороша ознака. У крайньому випадку, ймовірність покупки неякісного напою набагато нижче, ніж при виборі «столового кримського» невідомого від якої компанії.

3. Сорт

Кожен виноградний сорт має унікальний смак, як і поєднання сортів. Згодом у кожної людини з’являються улюблені смаки, тому ця характеристика дуже важлива для вдалого вибору. Також важливо враховувати сорт вина, підбираючи напій до конкретних страв.
Не бійтеся експериментувати з новими напоями! Обов’язково спробуйте рожевого кольору вино, яке відрізняється самобутнім характером і стилем.

4. Якість

На деяких винах можна побачити напис «reserva» - вельми підступне позначення. У теорії вона говорить про те, що якість вина зробило його гідним додаткової витримки. Але якщо в Італії та Іспанії використання цього слова регулюється законодавством, то у Франції, наприклад, його може написати на етикетці хто завгодно. Безумовно не варто засновувати на ньому своє рішення про покупку, але якщо ви вибираєте між двома гідними напоями, які збігаються з іншим характеристикам, то логічно вибрати саме таке.

5. Регіон

Країна і регіон виробництва - перше, на що ми повинні звернути увагу. Та й в магазинах вина часто ставлять на полиці саме за географічною ознакою. Напої з різних країн і регіонів мають абсолютно автентичні смаки, навіть якщо вони створені з одного виноградного сорту. Саме регіон може стати вашою дороговказною зіркою, якщо назва виробника невідома.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також