Поради: Як правильно побудувати приватний будинок

114
1

Останнім часом неухильно зростає інтерес до будівництва приватних будинків. І це виправдано.

Про спокійне життя за межами міста далеко від галасливих вулиць, в затишній тиші присадибної ділянки, без докучливих сусідів на сходовому майданчику мріють багато городян. А ті, хто вже збирається переходити від слів до справи, думають про те, як побудувати будинок так, щоб не довелося потім його переробляти.

З чого треба починати

Підходити до цього процесу треба докладно і вдумливо. Перш за все підібрати для майбутнього будинку земельну ділянку. Від нього будуть залежати величина витрат на будівництво і проект. Ідеальне місце:

  • квадратної або прямокутної (НЕ вузької форми);
  • рівне без нахилів і западин, які призводять до подорожчання будівельні роботи;
  • близько розташоване від всіх необхідних комунікацій;
  • з глибоким заляганням грунтових вод;
  • з наявністю хороших під'їзних шляхів.

Підібравши своє «ідеальне» місце, можете починати пошуки відповідного для нього проекту. Для цього надійніше буде звернутися в професійні будівельні організації, які пропонують вивірені до дрібниць ескізи будинків з різних матеріалів. Якщо вам не сподобається жоден із запропонованих типових варіантів. Фахівці зможуть розрахувати вам індивідуальний проект з вашими параметрами. Це буде дорожче, але зате ви точно отримаєте саме те, що бажаєте.

На що звертати увагу при виборі проекту

На цьому етапі проводяться вибір фасадних рішень, кількість поверхів, внутрішнє планування кімнат, матеріал будинку. Інколи замовнику сподобався проект, розрахований, наприклад, на дерев'яний будинок, але він хоче використовувати для будівництва газобетон. Тоді інженери вносять необхідні поправки в розрахунки майбутньої будови.

На початковому етапі будівництва необхідно потрібна, але досить витратна за часом процедура узгодження дозвільної документації. Її теж краще перекласти на плечі людей, які займаються цим на професійній основі. Процес зведення будинку і без того досить довгий, і подовжувати його, економлячи гроші на паперовій тяганині, справа невдячна.

Оптимальний розмір будинку щодо площі земельної ділянки 1:10. Це означає, що на площі 10 соток під будову відводиться одна сотка. Але знову ж таки це справа смаку кожної людини. Сьогодні пропонується стільки цікавих проектів будинків в один поверх, що іноді встояти перед ними буває дуже складно.

Вважається, що для комфортного проживання на одну людину має припадати 30 кв.м. А значить для сім'ї з чотирьох чоловік потрібен будинок площею 120кв.м., В якому розмежовані дві зони: денна та нічна. Першу у своєму розпорядженні ближче до виходу.

Від кількості людей залежить і число ванних кімнат. На дві спальні обладнується одна ванна кімната.

Земляні роботи

Починається будівництво з розбивки ділянки і земляних робіт, які включають в себе облаштування септика, свердловини, прокладку підземних комунікацій, очисної та, при необхідності, дренажної системи. Вся територія розбивається на: житлову зону, зону для відпочинку і сад. Залежно від складу грунту вибирається тип фундаменту, після закладки якого потрібен якийсь час, для того, що він вистоявся. Після цього можна приступати до зведення стін.

Хороші будівельні компанії пропонують своїм клієнтам не тільки готову проектну документацію, але і весь комплекс робіт по його втіленню в життя, включаючи процедури необхідного узгодження документації. Це дуже зручно, так як весь процес проходить під контролем одного і того ж відповідальної особи, який буде в курсі всіх робіт від розробки і узгодження проектної документації до моменту вручення ключів господарям від нового будинку. Зайшовши за посиланням: https://domriy.com.ua/. ви зможете ознайомитися з пропозиціями однієї з таких організацій.

Коментарі

3-5 лямов уе

страной не ошибся товарищь)))))))))))) і се лем городина...коли тулько крадеш треа і думати у кого))))))))))))))) калгозного нич ниє уже.

Читайте також