Поради закарпатцям: куди звертатися, якщо на вас впала бурулька

11
2

Різке потепління підвищило шанси краян постраждати від падіння бурульок.

Як повідомляло Mukachevo.net, 29 січня після обіду на закарпатку в Ужгороді впала бурулька. В результаті чого, 56-річну жінку шпиталізували до Закарпатського обласного клінічного Центру нейрохірургії та неврології.

Правозахисник Едуард Багіров розповів журналістам 24 каналу, як діяти і до кого звертатися, якщо на вас впала бурулька

Головне – зафіксувати факт, місце події і знайти свідків

Якщо на вас впала бурулька з будівлі, перш за все, потрібно звернутися до якоїсь медустанови, щоб отримати медичну допомогу.

Дуже важливо зафіксувати інцидент — зняти на фото і відео місце падіння бурульки, саму бурульку, себе на цьому місці та адресу.

Якщо поблизу є будівлі обладнані камерами спостереження то це може стати доказом інциденту, якщо ви вирішите кудись скаржитись.

Також корисними будуть і свідки події. Ви можете попросити у перехожих-очевидців номер їхнього телефону та, щоб у разі потреби, ця людина дала свідчення у суді про подію.

Хто має понести відповідальність за завдану шкоду

Саме керівник цієї установи, на балансі якої перебуває будинок, несе персональну адміністративну, кримінальну відповідальність за те, щоб із дахів не падали бурульки.

За останні 20 років була понад тисяча випадків, коли люди зазнавали травм від падіння бурульок. І тільки 0,5-1% із постраждалих зуміли домогтися компенсацій – добровільних чи за рішенням суду.

Відшкодування можна отримати в суді, але для цього і необхідні всі фото- та відеодокази, а також свідки події. Для допомоги можна найняти адвоката, який може вказати будь-яку суму компенсації для розгляду в суді – наприклад, від тисячі до мільйона гривень – і суд її розгляне.

Проте – не факт, що ви отримаєте таку суму, на яку розраховували. При цьому громадяни країн Європи у таких випадках домагаються розмірів компенсацій до кількох мільйонів євро.

Коментарі

ВМ
Вишневий Микола Миколайович

Бог мой, каким надо быть тупым, что бы писать откровенную чушь. Представляете , Вам на голову упал лёд, Вас увезла скорая и вы не можете подать в суд только потому что Вы не сделали выше перечисленное, - абсурд. То есть заключение скорой помощи и врачей не достаточно, а дальше этим должны заниматься, например полиция и прокуратура. Панове "журналисты", будьте умнее и не пишите чушь!!!!!

В
В

звeртайтeся до попа

Читайте також