Посольство України в Угорщині спіймало закарпатський сайт на брехні

22
3

Йдеться про сайт Transkarpatia, який відомий тим, що часто поширює фейки і який очолює радник голови Закарпатської облради Микола Староста Жалива.

– У зв'язку з появою у виданні "Новини Закарпаття" публікації "Посольство України в Будапешті відмовилося надати допомогу смертельно пораненому закарпатцю" Посольство України в Угорщині офіційно повідомляє, що викладена у статті інформація не відповідає дійсності.

Відразу після аварії автобуса консул України встановив контакт з потерпілими українськими громадянами і угорськими компетентними органами.

Повідомлення про аварію невідкладно було розміщене на сайті Посольства з тим, щоб родичі постраждалих мали можливість оперативно отримати актуальну інформацію щодо ситуації.

Консул від самого початку встановив контакт з лікарями і відвідав постраждалих українських громадян у лікарнях, у тому числі В.Поповича, відразу, як це стало можливим з урахуванням медичних показників, і перебував на постійному телефонному зв'язку як з лікарями, так і з потерпілими.

Одразу після аварії у взаємодії з Міністерством охорони здоров’я України Посольство запропонувало угорській стороні надання з боку України фахової медичної допомоги. Водночас отримало запевнення щодо здатності угорської сторони повністю забезпечити постраждалих власними силами.

Посольство і надалі тримає ситуацію на контролі, підтримує зв’язок з угорськими лікарями, правоохоронними органами, постраждалими українськими громадянами та членами їх сімей.

В процесі спілкування з постраждалими українцями їм, серед іншого, було надано інформацію щодо відомих Посольству угорських адвокатів, які розмовляють на доступній для спілкування мові. Протягом наступного періоду до установи зверталась ще низка юристів, які пропонували свою допомогу, про що інформувались постраждалі. При цьому їм неодноразово було наголошено, що вибір адвоката це їх виключне право.

У ході чергової телефонної розмови з батьком В.Поповича, яка відбулась 21 вересня 2018 року, консул запропонував надати контактні дані адвоката, який вимагав від родичів постраждалого довідку з Посольства незрозуміло змісту, або повідомити згаданому юристу телефони відповідного співробітника Посольства з метою з’ясування суті його питання.

Захист українських громадян був і залишатиметься пріоритетом роботи дипустанов за кордоном і Посольства України в Угорщині у тому числі. При цьому ми не ділимо наших громадян залежно від їхнього регіону походження.

Вважаємо спекулювання на цій темі недоречними і закликаємо утриматися від поширення неправдивої інформації. Зазначене спростування було також направлене до редакції видання "Новини Закарпаття", – йдеться у коментарі Посольства України в Угорщині.

Нагадаємо, що йдеться про ДТП, яка сталася в Угорщині у серпні цього року, коли автобус перекинувся у кювет.

Коментарі

Н
Нелли

Якщо мова йде про консульство в ніредьгазі то повірю скоріше пану Жаливі. Бо таких сук як там я ще не зустрічала ніколи. Мені навчзували своїх юристів за баснословні гроші. А якщо я відмовлюся, то погрожували всяко ставити палки в колеса

ЮА
Юстас Алексу

Реєстрація сайта Жаливи - Санкт-Петербург. Фішка - використання коментів для кацапської пропаагандистської копіпасти. Реально - ФСБшний зливний інфобачок.

П
Петро

Все може бути. В консульстві у Ніредьхазі працюють знатні педерасти!!! Можу відповісти за кожне слово.

Читайте також