Потяг "Львів-Будапешт" через Мукачево не найближча перспектива — Довгань

22
3

Мова про створення зручного залізничного сполучення Львова та Будапешта через Мукачево вже йде давно. ЇЇ знову озвучив заступник міністра Віктор Довгань в Ужгороді 9 жовтня на обговоренні Національної транспортної стратегії 2030.

За йогословами в планах реконструкція залізниці з "європейською" шириною колії (1435 мм) Мукачево-Будапешт, а також реставрація вокзалу в Мукачеві. Оціночно на ремонт окремих ділянок і відновлення інших буде потрібно близько 5 млн євро.

— Фінансувати цей проект буде" Укрзалізниця ". Але для нашої сторони це більше соціальний проект, а заробляти на ньому більше будуть угорські перевізники, - зазначив Довгань.

Також необхідно реконструювати лінію Львів-Мукачево з традиційною для України шириною колії 1520 мм, електрифікувати транскордонну ділянку Чоп (Україна) - Захонь (Угорщина) і запустити між містами поїзд класу "Інтерсіті".

Подорож зі Львова до Мукачева займе близько 2 годин, а від Мукачево через Чоп в Будапешт - ще 3-3,5 години.

— Це хороший маршрут, який би користувався попитом як у наших громадян, так і у європейців, - вважає Довгань.

Разом з тим, відзначається, що цей проект розглядається на дальню перспективу.

Реалізація цього проекту можлива за двома сценаріями. Перший передбачає закупівлю рухомого складу з автоматичною системою зміни ширини колії, наприклад, виробництва іспанської компанії Talgo. Такі поїзди використовує РЖД на маршрутах в країни Європи. Інший, більш дешевий варіант, - організація зручною пересадки в Мукачево або в Чопі, коли український потяг буде довозити пасажирів зі Львова до Мукачева або зі Львова в Чоп (через Сянки і Ужгород), а потім пасажири будуть пересідати на угорський потяг, який прямує до Будапешта .

Коментарі

Ф
Факт

Успокійтеся-відзначається, що цей проект розглядається на дальню перспективу-так що ліпший варіант біціглі.

P
pfr

Львів-Мукачево за 2 години? Не може бути такого. Це потяг має летіти зі швидкістю 140 км на годину (250 км + час на зупинки). Це треба переобладнати й забезпечити всю ділянку. З Волівця до Сколе там стільки кривих, що швидкість більша за 50 км на годину загрожує сходженням з колії і покотом униз із гори. Спасибі поки. Хай краще 4-5 годин, але безпечно.

Л
Лось

Так є ж уже! Є! Зручний паровоз для довозки уже закупили і запустили! Дивись матеріал цього сайту про паровоз на боржавській узькоколійці. Пишуть шо люди пішаються від захоплення

Читайте також