«Потрібно людям сказати правду». Нардеп пояснив необхідність підвищення тарифу на електроенергію

60
6

Без перегляду тарифу на електроенергію для населення взимку може бути складна ситуація з енергозабезпеченням. Про це заявив член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк

Сергій Нагорняк розповів, що внаслідок обстрілів енергосистеми наразі ситуація складніша, ніж була після минулої зими. Нардеп каже, що Уряду треба показати людям реальний стан в енергетиці і пояснити, що потрібно приймати кардинальні кроки для вирішення проблем у галузі.

«Потрібно людям сказати правду. Якщо ми не приймемо якихось кардинальних рішень, то ми взимку матимемо з 24 годин на добу матимемо 12 або 18 годин тільки світло, тому що у нас буде надскладна ситуація і величезний дефіцит», – сказав Нагорняк озвучуючи свої прогнози щодо можливого перегляду тарифу на електроенергію.

Він пояснив, що державні «Енергоатом» та «Укргідроенерго» покривають різницю між ринковою вартістю електроенергії та пільговим тарифом для населення. Фактично це коштує «Енергоатому» біля 100 млрд грн на рік, а «Укргідроенерго» – 25 млрд грн.

«Зараз ми надавати (постачати електроенергію – ред.) по пільговому тарифу для населення, на жаль, не можемо. І потрібно було це рішення (перегляд тарифу для населення – ред.) приймати раніше у квітні місяці, і говорити з людьми відверто, що нам потрібно терміново проводити ремонтну кампанію», – наголосив нардеп.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Д1
До 19.26

Я ж по субі вто знаву!Ми з братюком Борьов давно таким промишляїме...а пак сюда премося опитом ся ділити...

Д1
До 19.26

Ковдуше,ти за палинку,і шляпу полірнеш...бомжови на вокзалі..

В
Вільшанин

Хотя на зарплату ми і моєму братюку близнєцу Борі свистати!! Оби лем палинку чопували в долг,і то парада.....

В
Вільшанин

А зп,коли людям нормальну будуть платити!? Айбо,такоє,нардеп ни повість....

Т
Троцкій

Ага. Треба сказати правду, тільки дещо промовчати. Телемарахфон, який ми всі оплачуємо з бюджета і коштує нам майже міліард гривень, не мож закривати. Бо то пропаганда. А на ремонт електрики гроші треба з людей позабирати.

ВЗ
Владі звертаюсь

Ну шо ще можна чекати від ЗЕ?))) Раз продає,пртім втричі дороже людям купує)))) 95 квартал,продовження)))

Читайте також