Повернись живим — лейтмотив нашого покоління

7
0

Ніхто не очікував, що з нами трапиться війна. Мало хто міг собі взагалі уявити, що такою буде наша повсякденність. Але є реальне становище — звісно, воно може стати іншим, але до цього потрібно докласти чимало зусиль.

Зараз саме той час, коли потрібно об’єднуватись та допомагати всім тим, хто потребує підтримки. Сила — в об’єднанні. На перемогу потрібно налаштовуватись разом.

Повернись живим — все інше прийде з часом

Життя — це найперша умова: без нього все інше вже не має ніякого значення. Давайте допоможемо нашим воїнам світла захистити себе від ворожих сил. Армія потребує грошей, тому що і техніка, і воєнне обмундирування коштують дорого. Не хвилюйтесь, що у вас немає великої суми — тут діє принцип єдності зусиль. Отже, навіть 100 гривень — це маленька, але допомога.

Тисячі людей зі всієї України промовляють ці слова - «повернись живим», подумки звертаючись до батька, чоловіка, друга чи брата. Уявіть, що солдат — це ваш родич чи хороший знайомий. Допоможіть йому. Відвідайте головну сторінку сайту Bank24, щоб надіслати кошти на офіційний рахунок ЗСУ. Безпека ваших даних та переказів гарантована криптографічним шифруванням за найсучаснішими стандартами.

Банк24 — це легальний платіжний сервіс, який працює дистанційно. Ним можна користуватися з будь-якого пристрою, до якого ви звикли. Нижче ми розповімо, як робити переказ.

Отже, щоб допомогти нашим хлопцям, потрібно натиснути на відповідну категорію — «Допомога Армії України»; потім — ввести свій контактний номер телефону і вписати точну суму, яку ви хочете надіслати. Комісії при цьому немає. В кінці ви отримаєте віртуальний чек про успішний переказ..

Додаткові функції сервісу

Тут ви знайдете все, в чому теоретично можете бути зацікавлені. Банк24 пропонує:

  • погашення кредитів перед будь-якими фінансовими установами;
  • поповнення мобільного рахунку незалежно від оператора;
  • оплата комунальних послуг;
  • розрахунок з провайдером за користування телебаченням та інтернетом;
  • грошовий переказ на карту.
  • Сплата оподаткування, штрафів, тощо.

Сервіс дуже зручний та багатофункціональний. Також він має стильний та гармонійний дизайн — завдяки цьому ним максимально приємно користуватися. А найосновніше те, що він — клієнтоорієнтований. Зареєструйтеся, щоб у вас з’явилась можливість в цьому переконатися. Авторизованим користувачам надаються і інші фунції для зручності користування онлайн-сервісом.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також