"Prada", "Versace, "Louis Vutton": На КПП "Ужгород" у рейсовому автобусі виявили брендові речі на $10 тис. (ФОТО)

52
4

Серед не задекларованих речей також були вироби з фарфору та техніка.

Сьогодні, повертаючись із Чехії, закарпатський водій рейсового автобусу, який курсував маршрутом «Прага-Міжгір?я», запевнив митників, що не везе товар, який підлягає декларуванню, пише прес-служба Закарпатської митниці.

Однак, при перевірці у багажному відсіку митники виявили новенький імпортний товар, розфасований у дорожніх сумках.

"Серед не задекларованих речей - жіночі сумочки відомих торгових марок: «Louis Vutton», «Dolce Gabbana» та «Burberry; брендові взуття: «Prada», «Jimmy Choo», «Versace», «Louis Vutton»; різні аксесуари від «Louis Vutton» та «Dolce Gabbana»; косметика «Rituals» і «Louis Vutton»; одяг від престижних марок: «Boss», «Loro Piana», «Buberry», «Louis Vutton»; набори з фарфору від «Bunny Tales»; побутова техніка «Dyson»", - йдеться у повідомленні.

Орієнтовна загальна вартість товару становить приблизно 10 тисяч доларів США, що значно перевищує дозволену митним законодавством суму (до 500 євро та до 50 кг на одну особу) без декларування та сплати митних платежів.

Водій, звісно, «відхрестився» від виявленого товару на кілька сотень тисяч грн, вказавши на іншу особу, яка попросила в Празі перевезти речі через кордон.

Зазначені дії перевізника містять ознаки порушення митних правил, відносно нього складено протокол за ч.2 статті 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами). Санкції даної статті передбачають накладення штрафу в розмірі 30% вартості предметів правопорушення.

Наразі не задекларований товар, остаточну вартість якого визначить спеціаліст-експерт, вилучено.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

"Страна ДУРАКов"

Всі митники - Будуть Тепер БРЕНДові-бо там же і ВКРАДуть ото!-Країна-БАРИГ... а ТІ Там в Окопах ГИНуть...-А МИТНИКи Коли будуть ЗаХИЩати вОкопах Україну?-шо ДАВАЛИ ЇЙ ДЕРЖ ПРИСЯГУ!

P
Prada

Типир,вся таможня,буде брендова..

ДТ
ДоДо Того--то-шо "МиЙтер -Внизу"внизу

СлуКХайтє..панє МиЙТєр..-У вас Шо Нема ВОЄННОГО Стану?НЕвоєнний стан Бариг Різних-і пана МиЙТєера!=Та шо То-за Держ стан

М
митер

Пак исі бренди заявляли що вертаются в Україну)))

Читайте також