Права рука Клімкіна розповів про «безвідповідальних політиків в Угорщині» та удар у спину

6
3

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв’ю виданню Українські новини прокоментував останні загострення у відносинах з Угорщиною та Польщею.

– Використовується будь-яка можливість зіткнути лобами будь-які етнічні групи на території нашої держави. І всі ці акти чітко координуються, – зауважив він. – Але ми далекі від того, щоб у всіх негараздах звинувачувати Росію. Дехто з безвідповідальних політиків, зокрема, в Угорщині вирішив, що настав зручний час коли з України можна трошки познущатися або щось поцупити, тому що вона знаходиться у важкому становищі. Це удар в спину, і я думаю, що нашій державі просто треба стати сильнішою, демонструвати здатність захищати як інтереси окремих етнічних груп, так і турбуватись про свою національну безпеку.

Шкода, що журналістка видання не уточнила, кого саме з угорських політиків перший заступник міністра МЗС України має на увазі, і що власне він має на увазі під ударом у спину.


Зауважимо, що останні кілька місяців між Києвом та Будапештом йде активний і доволі гострий діалог щодо низки питань, зокрема щодо змін мовного законодавства в Україні, теми подвійного громадянства та права угорської меншини на нього та автономізацію. Про усе це ви можете почитати у наших окремих публікаціях:

Коментарі

В
Василь

Україна виробляла 5% СВІТОВОГО ВВП,- рогаті окупанти розграбували індустрію,наукоємні галузі економіки- це не було"ударом в спину"(в розумінні самих селюків-окупантів,зрозуміло)...На Україні проживало 53 млн.чол.при устройчівом прирості населення 2 млн.чол./10 років(іншими словами в 2017 році на Украине мало проживати ок.60 млн.чол.)...нинішній списковий склад(включаючи тих,хто роками працює"за бугром",а значить -фактично- на Україні не живе) -миллiонiв 38...навіть без урахування приросту рагульсько-терористичним режимом фізично знищено 15.000.000 наших співгромадян,в більшості своїй- городських:управлінців,ИТР,офіцерів, конструкторів, унікальних технічних фахівців- гордостi будь-якої нації...це теж не було"ударом в спину" і теж- в розумінні самих рогатих скотів.В кінці-кінців селюки організували збройне захоплення влади в Києві,що послужило причиною"втечі"Криму і Громадянської війни- і це не було "ударом в спину"...Висновок напрошується:вбиває Україну сам рагульський режим окупантiв.

В
Вася

Коли мадяри дают гроші, тоді усе добрі. А потім мож дурниці говорити. Зовсім з звузду з'їхали там у Київі?

Ф
Фатів

Противно читати шо сі рагулі говорять . Самі нич нероблять людей у жебри пустили та іщі начали лізти с своюв мовою до місних . Правильно мадяри і поляки роблять защіщають свій народ не так як рагулі.

Читайте також