Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній взяв участь у відспівуванні Болгарського патріарха Неофіта (ФОТО)

55
0

Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у похованні Святійшого Патріарха Болгарського Неофіта, який відбувався 16 березня в патріаршому кафедральному соборі у столиці Болгарії Софії.

Як повідомляють на сайті ПЦУ, чин відспівування очолив у співслужінні Синоду БПЦ Вселенський Патріарх Варфоломій. Предстоятель ПЦУ вшанував спочилого Святійшого патріарха Неофіта.


Під час Божественної літургії митрополит Епіфаній молився разом з іншими представниками Помісних Церков. Служіння очолював митрополит Варненський і Великопреславський Іоан, тимчасовий головуючий Синоду БПЦ, разом з єпархіальними архієреями Болгарської церкви.Зазначимо, що при вході до собору митрополита Епіфанія тепло зустрів представник Синоду Болгарської церкви митрополит Антоній.


Відспівування патріарха одної з найдревніших слов'янських церков проігнорували Сербський патріарх Порфирій, який замість похорону Болгарського патріарха поїхав до росії, щоб зустрітися московським патріархом Кирилом.

Нагадаємо, предстоятель Болгарської православної церкви патріарх Неофіт помер 13 березня на 79-му році життя, після важкої хвороби.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також