У Закарпатському обласному центрі зайнятості 14 січня цього року відбулася презентація журналу "Роботодавець" та засідання "круглого столу" на тему "Взаємовигідна співпраця роботодавців та служби зайнятості - важлива умова стабілізації ситуації на ринку праці Закарпаття".
У заході взяли участь Голова Координаційного комітету сприяння зайнятості населення, Президент Спілки орендаторів і підприємців України, шеф-редактор журналу „Роботодавець” Віктор Хмільовський, голова шанованої обласної організації роботодавців „Закарпаття” Михайло Думнич, керівництво та спеціалісти обласного та Ужгородського міського центрів зайнятості.
Відкриваючи захід, директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці області та основні напрямки співпраці служби зайнятості з працедавцями у вирішенні складних завдань соціально-економічного розвитку Закарпаття.
Михайло Думнич розповів присутнім про проблеми формування сторони роботодавців на національному рівні. Висловив занепокоєння протистоянням, що має місце між всеукраїнським об’єднанням орагізацій роботодавців. Відзначив консолідуючу просвітницьку місію журналу "Роботодавець" та рівне конструктивне ставлення до усіх суб’єктів соціального діалогу загалом та сторони роботодавців, зокрема.
Своїми поглядами на удосконалення соціального партнерства, нагальні проблеми підприємців та шляхи їх подолання з учасниками круглого столу поділився Віктор Хмільовський. Він презентував черговий випуск журналу „Роботодавець”, у якому розглядаються актуальні питання економічного розвитку країни. Йшлося також про консолідацію роботодавців у територіальні, галузеві організації, ідея незалежності об’єднань роботодавців від влади як одна з основ філософії журналу. Віктор Хмільовський розповів про наповнення таких рубрик журналу, як: "Урядова позиція", "Антикриза", "Бізнес і суспільство", "Соціальний діалог", "Світовий досвід", "Persona grata", "Лікнеп роботодавця" та ін. Визначальною ідеологією журналу є формування соціальної відповідальності національного бізнесу стосовно створення гідних умов праці та її оплати, забезпечення зайнятості населення, наповнення державного і місцевого бюджетів, а також фондів соціального захисту найманих працівників і соціально вразливих верств населення.