Президент Угорщини позбавив громадянства мешканку закарпатського Виноградова

18
5

Як повідомляє "Угорський Офіційний вісник" за 2 вересня 2016 року, президент Угорщини Янош Адер своїм указом позбавив угорського громадянства ще двох осіб.

Одна з них – Оксана Золтанівна Петрецька (Очок), 1968 р.н., мешканка м. Виноградів. Указ підписаний президентом Угорщини 20 серпня.

За останні півтора роки це вже не перший випадок позбавлення угорського громадянств українців. Більшість із них - через отримання громадянства шахрайським шляхом.

Нагадаємо, що станом на початок 2015 року угорське громадянство отримало вже 94 тисячі закарпатців.

Цікаво, що у сусідній Словаччині також взялися ретельно перевіряти процедуру отримання громадянства, адже в цій країні, на відміну від Угорщини, інститут подвійного громадянства відсутній

Коментарі

В
Васька

Українець - це діагноз.

ДБ
до барана ласло

и по ходу такий ласло,як петро йовжко..шваль заперевальна,тупий й проплачений бот

do Ласло

Ti otkuda takoj informaciej vladeesh?? Tvoja SUPERDERZHAVA ne priznaet dvojnoe grazhdanstvo, i po idee, po vsem pravilam, esli 4elovek xochen nabutu grazhdanstvo drygoj strani, to ot ukrainskogo on dolzhen OTKAZATSYA!!!!

Л
Ласло

До Олега.Не путай грішне з праведним.Наші громадяни,які їдуть на ПМП за кордон,залишаються громадянами України і перебувають на консульському обліку в країні перебування.Автоматичного позбавлення громадянства при виїзді на ПМП не передбачено.Навіть,якщо він автоматично набув громадянство іноземної держави(наприклад,як в Ізраілі),то в правовідношення с державою Україна він розглядається як громадянин України.

О
Олег

Ви би краще написали скільки людей позбавляють українського громадянства щороку ! Щоб люди бачили як багато людей виїзджає з України. Чому не пишете таку інформацію ?

Читайте також