Про це повинен знати кожен, хто бажає оформити страхування авто

14
0

Послуги страхування авто на даний момент користуються великим попитом. На що треба звернути увагу при придбанні страхового полісу.

Будь-який автомобіль може потрапити в ДТП чи постраждати навіть на стоянці. Якісне автострахування зможе оформити страховий поліс та оплатити ремонт авто. Страховки авто бувають різних видів: від дорожньо-транспортних пригод, пожежі, падіння дерев, викрадення та інших непередбачуваних обставин. Усе залежить від того, які послуги надає страхова компанія.

Якісні послуги в цій сфері надає страхування КАСКО. Подробиці можна дізнатися тут: https://askods.com/ua/kasko. Це надійна страхова компанія, яка захищає інтереси замовника навіть тоді, коли він є винним у ДТП чи іншій неприємній ситуації. Інтереси клієнта завжди стоять на першому місці компанії, тому вони виконуються на максимально вигідних умовах та за різну вартість, залежно від того, яким складним є це питання.

Як вигідно застрахувати автомобіль

Водій завжди переймається через те, що не знає, як вигідно застрахувати свій автомобіль та взагалі, до якої компанії звернутися, щоб і ціна була привабливою, і якість послуг на найвищому рівні. Завжди є ризик натрапити на шахраїв та втратити свої гроші, проте якщо звернутися до надійної компанії, яка стовідсотково виконує свої обов'язки, то авто завжди буде у безпеці. Компанія КАСКО на професійному рівні може забезпечити цей захист. Це дуже поширений вид страхування, який зазвичай займається покриванням всіх витрат, які необхідні через різні непередбачені ситуації. До таких ситуацій, як вже зазначалося, можна віднести невелике пошкодження авто та навіть його викрадення, будь-який випадок буде оцінюватися професіоналами.

Коли страхова компанія клієнтом вже обрана, необхідно перейти ще до одного дуже важливого кроку – це вибір виду страхування, які зараз різні страхові організації країни можуть запропонувати найрізноманітніші.

Один з самих головних критеріїв, на який потрібно обов'язково звертати увагу, – це стаж роботи компанії. Люди звикли довіряти тим, хто більше знається в своїй справі, має значний авторитет, існує принаймні хоча б три роки й має безліч добрих відгуків. Якщо компанія може забезпечити повне КАСКО (автомобіль застрахований від усіх ризиків в повному комплексі), то це показник того, що до її послуг потрібно звертатися.

Чинники, які слід враховувати під час заключення договору

Майже завжди компанія пропонує своїм потенційним клієнтам придбати повне страхування КАСКО з найбільшою кількістю послуг. Від цього залежить щомісячна виплата водія та вигода компанії, проте це не єдиний критерій, за який водій повинен сплачувати гроші. Велику роль в усьому грають й інші фактори, які впливають на договір, який підписує власник авто й ціноутворення.

Загальні чинники:

  • вік водія та його загальний стаж за кермом;
  • чи має автомобіль обладнання протиугінної системи;
  • де знаходиться автомобіль, коли він не експлуатується (гараж, безкоштовна чи платна стояка, парковка біля будинку та інше);
  • скільки коштує автомобіль та якої він марки;
  • чи буде оформлюватися добровільний тип страхування;
  • скільки аварійних поїздок траплялося за той час, коли водій був за кермом авто;
  • наскільки часто проводилася професійна діагностика автомобіля;
  • скільки років машині;
  • де проживає власник та експлуатується транспорт.

Важливо акцентувати увагу на тому, що є ще й розмір франшизи, який не всюди зазначається. Мова йде про заздалегідь визначену суму, яку ні при яких обставинах страхова компанія не буде сплачувати. Під час підпису договору вона обов'язково повинна зазначатися. Тож, є такі випадки, коли власник машини повинен виплачувати гроші з власної кишені та зазнавати збиток.

Україна майже кожного дня фіксує різні жахливі ДТП, в яких винен водій, людина, яка не дотримувалася загальних правил, коли йшла по дорозі, чи обидва. Для того щоб не втратити свій автомобіль та не зазнати шалених збитків, завжди потрібно дбати про те, щоб термін страховки ще не був вичерпаний. Авжеж, компанія АСКО ДС не виплатить кошти миттєво, бо на розгляд справи потрібен певний час, проте власник все одно отримає допомогу, кошти, за потреби навіть консультацію професіоналів та юристів. Компанія береться за найскладніші справи й намагається допомогти кожному.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також