Продати розмитнену "євробляху" стане легше

3
2

Відтепер не потрібно чекати цілий рік, щоб продати авто, яке розмитнене за зниженими ставками акцизного податку.

Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook повідомив, що в Україні спростили процедуру продажу автівок, розмитнених за зниженою ставкою акцизного податку.

— Отримали офіційне роз’яснення від Державної фіскальної служби. Відтепер не потрібно чекати 365 днів, щоб продати авто, яке ви розмитнили за зниженими ставками акцизного податку. Відсьогодні відмітка про заборону відчуження у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу не завадить вам продати/перереєструвати авто. Без жодних доплат акцизного податку, — написав Криклій.

Керівник головного сервісного центру МВС запевнив, що водіям не потрібно буде додатково проводити перереєстрацію авто, щоб позбавитися відповідної відмітки.

Варто відзначити, що з початку дії нового закону на Закарпатті розмитнили в режимі імпорту вже 2464 автівки.

Хоча, ще 21 грудня за інформацією ДФС Закарпаття, кількість розмитнених авто сягнула 969. Тоді до бюджету було сплачено понад 61,5 млн гривень.

Нагадаємо, що на початку листопада, Верховна Рада підтримала законопроект по ніби зменшенню акцизного податку при розмитненні автомобілів на іноземній реєстрації.

Загальну формулу розрахунку акцизу раніше Mukachevo.net публікувало: базова ставка (акцизний податок) множиться на коефіцієнт двигуна (потужність двигуна ділиться на 1000) та вік машини (береться до уваги повний календарний рік).

Коментарі

ПД
Правдоруб до "Хто" 05.01.2019 21:26

Що ж Вам непорозуміло??? В "Мукачево-нет" сидять фейкарі, які НЕ ДУМАЮТЬ що роблять, головне заповнити сторінки сайту всіляким плагіатом та надуманими заголовками до тексту здертого з іншого сайту. Журналісті, як такі відсутні...

Х
Хто

Це тільки Закарпаття стосується? Якщо ні та якого хера ви написали шо Закарпатці можуть якщо вся Україна може

Читайте також