Проект "Надзвичайні тварини" від закарпатських рятувальників перейняли ще 3 області країни (ФОТО)

12
0

За допомогою фотосесій, які ініціювали працівники ДСНС, за місяць з притулку забрали вже 13 тваринок.

Раніше Mukachevo.net розповідало закарпатські надзвичайники прийняли естафету від колег із Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області і відзняли неймовірну фотосесію з чотирилапими друзями.

За словами керівника ужгородського притулку "Барбос" Ірина Азізян, лише за місяць фотосесій у них забрали додому 13 тваринок, така цифра це рекорд.

— Мабуть підсвідомо якось так, людина бачить, що це не якісь неохайні тварини, якісь брудні, якісь бездомні. В тому класичному розумінні, як сприймають це багато людей. Вони бачать, що цих тваринок тримають ось ДСНСники, так і це красиві, доглянуті тварини, яких можна дійсно всиновити, - розповіла 5 каналу Ірина Азізян.

Рятувальники додають, що спочатку ставились до проекту скептично, але коли взяли до рук тварин, у них почала з'являтися посмішка на обличчях.

— Тепер вже вони переживають за того чи іншого питомця з яким вони фотографувалися, яка його подальша доля", – розповідає прес-офіцер ДСНС України в Закарпатській області Наталія Батир.

Таку акцію добра "Надзвичайні тварини від рятувальників" уже підтримали в Кіровоградській, Миколаївській та Полтавській областях.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також