Прокуратура каже, що забрала Мужіївський золоторудник у Захарченка

7
3

Судове рішення, яке набрало законної сили, виконано у примусовому порядку - відповідно до акту надра, що знаходяться на ділянці ТОВ «Закарпатполіметали» вартістю майже 30 млн грн повернуто державі.

Ще у січні 2014 року господарський суд Закарпатської області своїм незаконним рішенням задоволив позов приватного акціонерного Товариства «Карпатська рудна компанія» та зобов’язав ТОВ «Закарпатполіметали» передати надра із золотою рудою Мужіївського родовища цій приватній компанії.

— Прокуратура відстояла в Апеляційному  суді інтереси держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів  України і в результаті наполегливої роботи у 2016 році скасовано вищеназване незаконне рішення господарського суду Закарпатської області, а надра Мужіївського золоторудника, у кількості понад 234 тис куб.м повернуто державі, — йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Раніше Мukachevo.net писало про те, що вищий суд залишив закарпатське родовище золота рідній фірмі Захарченка.

Дивіться також: Екобезпека Закарпаття під загрозою: держава надала дозвіл на видобуток золота компанії з реєстрацією на Кіпрі

Коментарі

Т
тересва

там директоровав у мужієві нинишній "проФФесор" мду гоблик володя, кажут шо то його заслуга золотий батон януковчиу його достіженіє,то щи тот аферюга, звідусил його укопкали та го приставили обкрадати державу в мду, бог попбив із

БЗ
Було Захарченка стане Грановського, Кононенка

конституція -норми прямої дії ! Олігархат обкрадає ресурси народу України! Бо у них на службі 450 сулжбових псів - які принимають закони, щоб грабити народ, всупереч Конституції і здоровому глузду! Податки і то не платять за викачування ресурсів всьо через офшори!

1
123

А хіба надра згідно конституції не належать народу? Ще треба і судитися?

Читайте також