Прокуратура затримала шахрая, який виманив у 2-х ужгородок понад 450 тис грн.

5
2

Схема шахрайства вже відома практично всім. Чоловік дзвонив жінкам та розповідав, ніби їх син потрапив в аварію, і тепер потрібні гроші.

Прокуратура Закарпаття зазначила, що у цій схемі було задіяно кілька людей, особи яких зараз встановлюються. Так, мешканця Києва було затримано за фактом двох випадків шахрайства.

У першому випадку ввечері чоловік подзвонив 79-річній ужгородці і представився її онуком. Він сказав, що потрапив у ДТП і важко травмований. На операційному столі та є інші потерпілі, після чого передав телефон, так званому «правоохоронцю».

Шахрай запеінив, що для вирішення питання потрібно 5 тисяч доларів, але у жінки таких грошей не було, вона віддала все що мала: – 1170 дол США та 3 000 грн.

За схожою схемою обманули й іншу 80-річну ужгородку. Спочатку жінка віддала 5 000 дол «правоохоронцю», а через деякий час ще 5 500 доларів США, 4 000 євро, 6 000 гривень, але вже іншій особі, яка назвалась «адвокатом» сина і кошти були необхідні, начебто на відшкодування вартості автівки потерпілого в ДТП.

Після того, як жінки дізнались, що їх ошукали вони звернулись у поліцію.

Загалом шахраї виманили у жінок суму еквівалентну понад 450 тис грн.

Було відкрито провадження за ч.2, ч.3 ст. 190 КК України, тобто за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства), вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі

Тепер 25-річному шахраю з Києва загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Коментарі

L
lHEU

ПРОКУРАТУРА ВЖЕ І ЗАТРИМАННЯ ПРОВОДИТЬ?

В
Віолетта

То Наташа Костик любить такоє робити. Її перевірьте.

Читайте також