Пропускають тільки зареєстрованих: Словаччина змінила умови в'їзду для українців

9
10

Про зміни правил пропуску через словацький кордон повідомили в Чопському прикордонному загоні.

Згідно з новими правилами, особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, що входить до червоного списку (зокрема, Україна), зобов’язані попередньо зареєструватися на веб-сайті https://korona.gov.sk/ehranica.

Подорожуючим радять зробити це до прибуття на територію Словаччини, оскільки у пунктах пропуску неможливо зареєструватися через слабке інтернет-покриття. Доступ до wifi на території словацьких пунктів пропуску відсутній.

Зазначене стосується також тих, хто в’їжджає на територію Словаччини потягом через пункт пропуску «Чоп (Страж) - Чієрна-над-Тісоу».

Особу, що прибуває на територію Словаччини потягом і не виконує умови в’їзду (не зареєстрована на https://korona.gov.sk/ehranica), не буде пропущено, а її повернення на територію України буде ускладнене через графік руху потягів.

Також словацькі колеги інформують, що з 19.00 (середньоєвропейського часу) 05.07.2021 року у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові COVID-картки (через мобільний додаток). Такі картки видаються громадянам ЄС як сертифікат про щеплення, проведення тесту (антиген, ПЛР) або подолання захворювання на COVID-19.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

A
Antymodor

А якщо транзитом через Словаччини ???

К
Катерина

Боже, хто ці люди, котрі написали попередні коментарі - ні одного коментаря по ділу...

К
Катерина

але якщо їдеш транзитом, реєструватися не треба,правило для тих хто їде в саму Словаччину

ПВ
Палець в око

"Тамка уже им" - Іди спочатку помийся (бидло смердюче)

М
Матьовіч

Няй си у гузицю забють сиссь коронавірус.

ТУ
Тамка уже им

Йой якусь дурь унизу нафіркав . Як мош своє фіркання дурноє утерти ?

М
Мбапе

Словаки - це друзі наші! Почекаємо- років через 5 пустять може. А мадяри погані. Бо там черги, довго перевіряють, ще й говорять якось ну зовсім не зрозуміло.

ТУ
Тамка уже им

Гопота укровська , сидіть собі на гузицях дома . Никого не пустять словаки в ЄС чужих. Подорожуйте по своїх кертах з мотиками і граблями .

Я
Я

А якщо їхати транзитом то тоже потрібно реєструватися?

Ц
Ціґань

що дурню молотите. таги би до типирь когось пускали без попередньої реєстрації. тай покриття київстар 4ґ на граници ідеальноє. нах ися деза?

Читайте також