Протест проти нового закону: Лідер "євробляхерів" спалив свій Range Rover (ВІДЕО)

10
25

Олег Ярошевич раніше обіцяв, що зробить з своєю автівкою саме так, якщо депутати не проголосують за правку, яку пропонували активісти. "Євробляхери" пропонували прибрати коефіцієнт віку з формули нарахування ставки акцизу.

За словами лідера громадської організації "Авто Євро Сила", людям, які купили своє авто за 1500 євро, дешевше спалити своє авто чим розмитнити.

Зазначимо, вчора, Верховна Рада підтримала законопроект по ніби зменшенню акцизного податку при розмитненні автомобілів на іноземній реєстрації. Але це викликало велике обурення, адже по суті розмитнити автомобіль дешевше буде лише тим, у кого новіший автомобіль. Чим авто старше за віком, тим дорожче його розмитнити.

— Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто!", - написав Ярошевич під відео спалення свого позашляховика.

Відео доказ своїх дій він додав:


Коментарі

Р
Робочий

Ця влада сприймає агресію

Г
Голесо

Лже пророк...міг у машину ту сісти((з 30% націнки,добився 40%...і сам того хотів...є відео де хоче у пенсійний фонд 40% вносити((така сили у руках бола могли до 100 баксів за машину добитися(побзирайте у ютубі Балашова...5.10.налоговий рай... А ко проти...просто ті люди нерозуміуть на шо гавкають,кажда та машина заправляєся тут,платить налог на топливо...самі кусаєте руку яка Вас хоче кормити((тумани та і всьо((плюс украіна(закарпаття) може боти хабом для подержаних машин,у страни бовшого союза,а коло того откриваются сервіса,готелі,стоянки...капають якісь копійки,но Ви всеровно проти мотлоху((

(
(•_•)

Одним словом-гiвнюки, а не люди ... лiцемiри та барани , якi за 100$ вдавляться ! Не краiна , а якась кунсткамера ! Звикли буди рабами , звикли бути тряпкою, звикли стояти раком та молитися на злодiiв, якi з них ржуть та купаються на Мальдiвах за 500000 $ , а ви холуi i радi служити панам , як завжди...!

Г
граф

АВТО правий!гинякив розвелося,як уши....и называвуть себе патриотами.

А
Авто

Українці ніколи не будуть добротно жити,мати свою багату державу, бо більшість лицеміри,продажники і зловредні зависники!Люди борються,протестують,мітингують не лише задля себе,а і задля всіх.Щоб всі могли купити,за людську ціну,європейські авто і по закону,за розумну розтаможку оформити!Та де там,на них дебільні коментатори накинулись,їх в ЗМІ обпльовують.І одиниці підтримують.А якщо б хлопці добилися,то вся ота гидота,що тут і повсюди ухмиляється,валом би летіла купувати дешеві авта! Так по всьому.Ану вийшли б мітингувати за достойне життя.Зразу гівномети б включилися в роботу!А от якби 200грн. дали,то вже “патріоти”.Фу,гідняки!

СК
Степан Крук

Я заперевальна воняча гнида!Я завжди,так,як і мої пращури підтримую ті віяння,які принижують,гнобл@ть,поневолюють,вводять в бідноту слов’ян.Але прикриваюсь “патріотом”,“народолюбцем”!

М
Микола

Можете палити хось себе ,нігде вам не дозволять кататися на дешевому авто.Хохол має право брати новий Деу Ланос в кредит під 30% все інше від лукавого

Ч
Читач

ПОП (не петро олексійович) каже, що влада від Бога і потрібно її слухати. То що виходить йти і так само спалити бляху сусіда? Але то є ворожнеча і розпалювання ворожнечі у нас карається. Я ся кари бою.

Н
Неважно

Всі люди шо писали галімі коменти внизу, ви галімі знайте се і годнісьте то усім повісти що ви галімі..у вас вопще нич у голові нормального ниє, ви лем би поговорити про бляхи, а самі тепер локті кусаєте шо переплатили у три дорога..но та і кусайте,у нас на Закарпатті і так буде сись бізнес процвітати.

U
Unnamed

Хто б там що не говорив: 1. Мужик сказав - мужик зробив! Всі остальні - балаболи. 2. Гонщиків на розмитненій блясі можна буде знайти в Україні. 3. У мене розмитнений німець. Мені в принципі не проблема розмитнити і мушу бо їжджу за кордон. Куда уходить моє мито і податки? 4. В Україні немає державного автопрому. Чому я маю підтримувати петю човколадного і його автопром? 5. Яка різниця який в нього автопарк? Ви спалите свою машину, бо дали слово? Ви крім того, що пишете хворі коменти про країну щось в ній спробували поміняти? 6. Терпіли схавають і будуть платити за будари, акцизи, бездоріжжя, корупцію ... 7. Будете розмитнювати, як він доб'ється. 8. Я би за нього голосував. 9. Екологічна катастрофа, бідний батюшка - серйозно??? 10. Блюк, Степан Крук, мукачівець, Ха ха, Друг, коко, 10:48, алекс, 123 - хтось з вас з ним пиво пив? Ви лідери чого? Жону дома стройите? Ви виконуєте свої обіцянки (хотя б ті, що даєте жоні і дітям)? Поговоріть у рокаши, єнного поля балега.

П
Піпец

Понти дороже дєнєг.

H
Heckfy

На останніх кадрах де ділись двері авто?

1
123

Всі спаліть євробляхи і не морочте людям голову)))

А
алекс

дебіл.краще палити авто депутатів.так ні,слабо.сцикуни показушні.

ДЕ
до евробляхерів

проведіть всі такий флешмоб

СК
Степан Крук

Справжні "євробляхарі" - це Павло Павлов та Олег Ярошевич, котрі спалили свої "євробляхи". Всі інші - продажні персони, які не мають права називатися "євробляхарями". Громадські організації Авто Євро Сила та "Доста" вже заявили, про виключення цих "активістів" із своїх лав, якщо вони не спалять свої автівки. Не зрозуміла позиція і лідера ГО "Завтра", котрий продовжує жаднічати і ніяк не хоче спалити свою бляху

К
коко

Якими словами можна назвати цього пітуха би мій комент не удалили? Треба вобще цей мусор евроблях вивезти на одну свалку і запалити бо вже в городі і так такі затори як в Києві бо каждий смолош на машині. Правда машини не виноваті. Люди люди шо ви дурні. Кіби се бородатоє чудо нуждалося в дешевій машині та не палив би так . Якщо машину розобрати по запастинах то можна виручити хай буде 2тис баксів.Нуждающася людина спалить 2 тис доларів??? Показушник просто. нема людям чим зайнятися.Я Довго собирав гроші на норм машину з німців . розтаможив по всіх правелах і податках а кось хоче продати свого первака в якому кури сплять і купити гольфа на халяву?? В нас дуже паскудний менталітет в Закарпатті і це ужасно.

Д
Друг

З своїм європейським сміттям екологію грязнить придурок кончений

СК
Степан Крук

Треба підтримати цей протест до спалення останньої "євробляхи"

ХХ
Ха ха

А він чого не в салоні!!!!!??????????

М
мукачівець

з собою най спалить))й усі воняки на бляхах най так зроблять)))

СК
Степан Крук

Вірне рішення прийняв лідер "євробляхарів"! Будемо сподіватися, що це гарний почин підтримають і інші "шаровики" котрі повірили в силу духа Ярошевича. "Євробляхарі", підтримайте свого лідера до кінця!!!

1
1234

А я свою розтаможував по повній прошу повернути мені переплачені кошти.....

Б
Блюк

У цього козла таких лывих тачок немыряно, так що не обыдныв, а лише доказав що він путий понтач та дебіл...кідь такий "правильний" то підпали СЕБЕ..шо слабо????

Р
ренгенолог

а екологія де?? жах шо витворяють. у нас би за екологію поштрафували

Читайте також