Румуни молодци!!!!! Повністю их пидтримую бо якби незибрались всьо спустять на тормоза!!!! А того дитвака мають посадити довічно!!!!!!!!
С
суд
Як розказують знаючі люди, що судді взяли кожен по 10 тисяч доларів , щоб прийняти таке рішення .
М
Міліцішта
Будуть летіти ті 4 автобуса удті як вітер. Хай лиш тронуть хоть одного румуна.
ВП
В підтримку
Правильно роблять! Скоро рік буде як кусок балиги при свідках зарізало дітвака. Реакції влади ніякої. Хай вимагають правосуддя! Є свіжий приклад - Морозова винесла вирок довічне ув'язнення дельфіну. Тут аналогічна справа і є свідки.
Тим, хто називає цих людей циганами - як вас називати? У людей горе, яке нічим не виправити, а вам треба у магазин поїхати. В екстрених випадках пропускають. Вас і людьми назвати не можна.
Висловлюю щиру повагу тим, хто не перший день, тиждень і місяць відстоює свою позицію в здійсненні справедливого суду. Це справа честі, яку легко втратити в такому суспільстві. Часто людям бажають "щастя-здоров'я і міх гроши". Здоров'я можна підправити, гроші заробити. Я Вам бажаю не втратити честі, бо без неї нічого не має ціни. Мої співчуття родині загиблого.