Придбай моє авто: ТОП-5 ретро автомобілів, які продають на Закарпатті (ФОТО)

12
0

У рейтинг обиралися автомобілі, які старше 50 років, а також їхній зовнішній вигляд.

На п’ятій сходинці ГАЗ-21 "Волга". Продається автомобіль в обласному центрі. Враховуючи те, що автомобілю 52 роки, стан його хороший. Любителі класики можуть спокійно зазіхнути на цю автівку і згадати смак Радянського союзу у 21 столітті.

На четвертій сходинці також ГАЗ-21, але той, який цього року святкує своє 70-річчя. Автомобіль знаходиться в Хусті. Стан автомобіля хороший. Він не виглядає заїждженим. Серед комфорту – шкіряний салон.

Третє місце отримав позашляховик ГАЗ-69. Автомобіль 1967 року після капітального ремонту. Автомобіль знаходиться в обласному центрі і зберіг за собою оригінальний дизайн та рідні запчастини.
На другій сходинці так само ГАЗ-69, але автомобіль має лише рідний кузов. Тут власник автомобіля добряче попрацював над ним. Мотор та коробка передач від Mercedes. Сидіння салону від BMW. Авто отримало нове життя і стало трохи сучаснішим.

Ну, а перше місце отримало авто не із радянського автопрому. 71-річний Jeep Willys продають в Закарпатській області. Автомобіль не має "прибанбасів", але це справжній раритет. Це автомобіль американського автобудування. Автомобілі служили для потреб армії, а от після 1945 року машини отримали нову базу та стали використовуватися у побуті.


Нагадаємо, що минулого разу у рубриці "Придбай моє авто" Mukachevo.net досліджувало ціни на ВАЗ-2101 та порівнювало їх із європейськими цінами на авто.Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також