Прикордонники пояснили як 84 кг героїну могли проїхали закарпатський КПП (ФОТО)

6
7

Наразі проходить службова перевірка, прикордонники вивчають ситуацію та чекають на інформацію від румунських колег.

Про це у ефірі 112 каналу повідомив помічник голови державної прикордонної служби Олег Слободян.

Він офіційно підтвердив цей випадок та додав, що автівка не пройшла по аналізу ризиків, тому прикордонники не приділили їй достатньо уваги. А також, як пояснив Слободян, українська сторона немає таких сканерів як у прикордонників Румунії.

— Дійсно, такий факт мав місце, зараз ми вивчаємо всі обставити пов'язані з цією ситуацією. Загалом, у нас багато затримується нароктиків, а те що не затримали цього разу, причина, мабуть, у тому, що автомобіль цей не проходив по аналізу ризиків.Тому не було підстав сумніватися в тому, що в автомобілі є якісь приховані речі, тим більше, у конструктивних особливостях, це по-перше, а по-друге, у нас немає сканерів, які дозволяють побачити нутрощі автомобіля без того, аби розібрати його на запчастини. У наших колег з Румунії такі сканери є., - зазначив у ефірі Олег Слободян

Наразі, за словами Слободяна, прикордонники ведуть переговори з партнерами щодо закупівлі таких сканерів. Він додав, що за світовою практикою затримується на кордоні не більше 20-30 відсотків від тих наркотиків які рухаються з одної країни в іншу.


— У даному випадку відбувся якийсь збій...ми проаналізуємо чи є тут службова зрада, але говорити про це поки підстав немає. Якщо якісь ознаки цього будуть виявлені, звісно, буде реакція. Вона буде досить жорсткою і суворою, - додав Олег Слободян.

Скільки триватиме службове розслідування говорити поки зарано, але точно не менше 10 днів.

— Зараз ми спілкуємось з нашими румунськими колегами. Вони під час зустрічі зазначили що були виявлені брикети з білим порошком. Ми розуміємо, що експертиза ще не підтверджена. Коли нам наші румунські колеги нададуть більше інформації, нам буде легше провести і вивчити всі обставини які пов'язані з рухом цього авто на території України. Щонайменше 10 днів триває будь-яке розслідування, - каже помічник.

Нагадаємо, як сьогодні повідомляло Mukachevo.net, на кордоні з Румунією прикордонники виявили в автомобілі 84 кг героїну. Прокурор одразу видав постанову про затримання осіб, підозрюваних у переміщенні через кордон великої партії важких наркотиків з території України.

Коментарі

П
Пп

Зарплата мало на топливо !!

П
Пп

Таможникам нада джипа заправляти!!!

П
ППС

Через пост з сусідньою областю, затримане румунами авто супроводжували закарпатські СБУшники...

П
Правда

не переживайте! через 10 суток найдуть якогось прикордонника Васю з Фанчикова й зроблять його винуватим, бо там десь стояв коло машини. уволять його, бо треба якусь жертву. а там уже й кониць розстеженню

V
Viktor

Как всегда плохому танцору ,яйца мешают!

И
игорь

Путин подбросил

F
F

шось давно на закарпатті й на україні й особенно зимов невидно полів з маком чи може ви десь віділи??? А ЯКИМ ОБРАЗОМ ТАКА ВЕЛИКА ПАРТІЯ ПОТРАПИЛА НА УКРАЇНУ ???крапка

Читайте також