Прикордонники затримали мікроавтобус,

11
0

що перевозив наркотичні речовини

      На українсько-угорському кордоні в пункті пропуску «Тиса»  25 листопада  близько 06.00 на в`їзд в Україну з Республіки Угорщина для проходження прикордонно-митного контролю прибув мікроавтобус марки “ Мерседес ”, що прямували із Іспанії, під керуванням 35 річного громадянина України, з яким в якості пасажира слідував громадянин України 1983 року народження . 

          Під час здійснення прикордонно-митного огляду даного транспортного засобу було виявлено приховані від прикордонно-митного контролю, пресовану речовину зелено-коричневого кольору, в трьох брикетах. Дана речовина знаходилася в скляній банці з повидлом “Fresa”,  а в картонній коробці виявлено порошок світло-коричневого кольору, що містився у скляній банці з шоколадною масою “Nutella” серед продуктів харчування. Дані продукти прямували до міста  Львова, продукти харчування знаходилися в багажному відсіку мікроавтобуса, прикриті речами. Доступ до прихованого став можливим після часткового вивантаження речей з багажного відсіку мікроавтобуса. 

          Проведеними зважуванням пресованої речовини зелено-коричневого кольору в брикетах та експрес аналізом встановлено, що вага трьох брикетів становить    23,18 грам, вищевказана речовина містить у своєму складі наркотичний засіб “гашиш” (канабіс), зважуванням порошку світло-коричневого кольору та експрес аналізом встановлено, що його вага становить 0,51 г. і вказаний порошок містить в своєму складі наркотичний засіб “героїн”. Малотонажний фургон –марки “Mercedes Benz”, 2005 року випуску, вилучено та оцінено на суму 96 842,56 грн., повідомив Сергій Бровко, прес – секретар Чопського прикордонного загону.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також