Психотерапевт зі Швейцарії провела у Мукачеві семінар з психологічної реабілітації (ВІДЕО)

8
0

Реабілітація по-швейцарськи. Психологічна допомога бійцям АТО сьогодні потрібна більше ніж медична. Про це запевнили на зібранні психологів і психотерапевів у Мукачеві. Допомогти закарпатським спеціалістам вирішила фахівець з психіатрії, ужгородка, яка зараз проживає у Швейцарії.

Вона – досвідчений психотерапевт і готова вчити закарпатських психологів та волонтерів надавати допомогу військовослужбовцям, які воювали на сході, пораненим, а також родинам загиблих. Для цього волонтерка буде проводити семінари і ділитись своїм досвідом та знаннями.

Психологічна реабілітація для людини не менш важлива, ніж фізична. На Україні перш за все підтримки потребують військові, які повернулись із  зони АТО та  на власні очі побачили жахи війни. Допомагати таким людям просто необхідно, – вважає досвічений психіатр  Людмила Метелешко. Жінка  багато років працює психіатром, освіту отримала у вишах Швейцаріїї та Німеччини. Готова вчити закарпатських психологів та волонетрів надавати допомогу військовослужбовцям, які воювали на сході, пораненим, а також родинам загиблих.  Для цього волонтерка буде проводити семінари та ділитись своїм досвідом і знаннями. Посттравматичний стрес – проблема, з якою може стикнутись людина будь- якого віку та у будь-який період життя. У зв’язку з ситуацією на сході України допомоги потребують з кожним днем все більше людей. Навчити допомагати іншим – головне завдання, яке ставлять перед собою досвідчені фахівці. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також